Art

Grell, my love *_*

23. října 2013 v 15:58 | Hikari - san
Vrhla jsem se i na kreslení a konečně se pokusila o něco, co jsem už dlouho plánovala :)
Postup: Tužkou jsem to celé nakreslila, ale nestínovala, udělala jsem jen obrysy. Pak jsem to obtáhla černou tenkou fixou a tmavý místa vybarvila. Vyfotila jsem to, protože stále nemám skener a ani mít nebudu :D protože na fotce to samozřejmě vypadá vždycky blbějš, v PS jsem to zesvětlila a černý místa ztmavila *_* teď to vypadá přesně jako na papíře a přesně tak, jak jsem chtěla :)


Chibi for Ryuu ^^

20. června 2013 v 9:06 | Hikari - san
Tenhle obrázek je věnovaný Ryuu (které já se svým uměním sahám možná tak po paty, ani to ne :D) Chtěla chibiky, což jsem snad docela zvládla a napadlo mě, že nás nakreslím spolu :) Promiň, nejspíš jsem opravdu nevystihla oblečení, které bys nosila, ale myslím, že podobný ti to trochu je.. ne? :D Tak doufám, že se ti obrázek bude líbit ^^

Drawing ^^

10. června 2013 v 20:27 | Hikari - san
Tak jsem zase vzala do ruky tužku a jak jsem zjistila, asi nejsem schopná nakreslit nic jinýho, než výjevy z Kuroshitsuji... -_-''
Nedřív jsem si pokusila něco vymyslet, profily kluků, holek, ksichty, těla... nakonec jsem si řekla, že se nebudu pouštět do něčeho, co nezvládám a vrátila jsem se ke starému dobrému kreslení dle předlohy :D (pozor! nejedná se o obkreslování!)


Ano, i to stínování jsem dělala ručně :D

Miláček Grell *-*

11. března 2013 v 12:43 | Hikari - san
Po delší době jsem zase sedla ke kreslení a jelikož jsem Kuroshitsuji asi opravdu posedlá, musela jsem zase nakreslit něco z něj :D A můj oblíbenec Grell to vyhrál :)
Bohužel lépe obrázky zatím upravovat neumím, ale kdybych je zvěřejnila jen vyfocené, nic na nich neuvidíte. Jinak stínování jsem celé dělala ručně, PS už jsem kresbu jen ztmavila a vytáhla čáry, aby to šlo vidět :)

 
 

Reklama