Dávno po smrti 2./IX.

19. dubna 2013 v 8:36 | Hikari - san |  Dávno po smrti 2.
Tak konečně devátý dílek :) Začíná to být žhavější (aspoň pro mě :D), konečně se dostáváme dál.... :)Když jsem se probudila, hodiny ukazovaly tři hodiny ráno, pokud mě nešálil můj rozespalý zrak. Nejspíš mě probudila moje potřeba na wc, nebo možná podivný pocit v levé straně tváře, každopádně jsem se s nelibostí zvedla a dopotácela se do koupelny. Potom, co jsem odolala jsem nutkání nerozsvítit si, jsem se jedním okem koukla do zrcadla, kolem kterého jsem procházela - v tu chvíli jsem strnula. Okamžitě jsem byla na sto procent bdělá a s hrůzou si prohlížela svoji tvář, která na levé straně měla nezdravou tmavou barvu, avšak ještě horší byly hluboké kruhy pod očima. Kromě sinalé barvy z kůže na některých místech vystupovaly děsivé žíly. Jen tak tak jsem zadusila zděšený výkřik a přikryla si obličej dlaní. Pane bože… chci se probudit! Pomalu jsem odtáhla ruce od tváře… a ta byla teď úplně normální. Zamotala se mi hlava, až jsem se musela chytit umyvadla. Vážně jsem se už zbláznila? Před minutou jsem vypadala jako… jako bych zrovna vylezla z hrobu. Jako ty zrůdy, které si přišly pro Andreho, akorát v trochu celistvějším stavu. Najednou mi připadalo, jako bych to všechno sledovala zdálky. Něco jako vypravěč, který komentuje dění. Jako bych ani nebyla ve svém těle. Vycouvala jsem z koupelny a vrátila se do pokoje.


,,Ahoj, Hayley! Přemýšlela jsi o tom společném rande?'' Jen co jsem se vploužila do třídy, uvítal mě široký úsměv Liz, který ovšem trochu povadl, když jsem jí oznámila svůj názor na dvojrande. ,,Škoda, myslela jsem, že by mohla být zábava… Poslyš, Hay, vypadáš dost děsně, to byla noc s Aaronem tak žhavá?'' Zrudla jsem. Pak mi na mysli opět vytanul můj odraz v zrcadle a ta příšerná podoba…
,,Nebyla jsem přes noc s Aaronem.'' Liz vykulila oči, otevřela pusu, ale její vodopád otázek naštěstí zarazilo zvonění. Začínal jí seminář biologie a mě chemie.
,,Hayley?''
,,Co je?!'' Nerudně jsem odpověděla, aniž bych se otočila za hlasem. A když jsem tak učinila, zkazilo mi to náladu ještě víc.
,,Opravdu máš dnes špatnou náladu. Špatně jsi se vyspala?''
,,Tome, já fakt nechci poslouchat další tvoje spiritistický řeči o umírání.''
,,Já vím, byla to těžká noc, že? Ale neměj obavy. Nakonec to skončí dobře. Dobře pro tebe.''
,,Co to, do hajzlu, kecáš?!'' Zasyšela jsem spíš pro sebe, než na něj, protože už se zvedal ze židle a odcházel. Zbytek dne jsem strávila v apatii, ignorujíc svoje nenormální okolí.


Odpoledne nebo spíš k večeru jsem se opět vydala na hřbitov. S mrtvými jsem měla klid, nikdo z nich nevedl psychotické monology o smrti. Tu už měli všichni za sebou. Sedla jsem si do trávy a opřela se náhrobní kámen Andreho hrobu. Květiny, které jsem tam přinesla asi před dvěma dny ještě nezvadly. Tentokrát jsem nic neříkala, vychutnávala jsem si to ticho. Ani mě neudivilo, že se poměrně rychle setmělo. Ještě nebyla tma jako v noci, spíš takové to strašidelné šero. Mě nijak neděsilo, měla jsem pocit, že jsem si zvykla už na všechno. Jenže pak se opět objevil ten stín. Jako by se přímo přede mnou ve vzduchu vznášel tmavý děšťový mrak. Vyskočila jsem na nohy, jako bych se tomu mohla nějak bránit. A pak, k mé hrůze se ten oblak začal zhmotňovat! Jako nějaká kouřová postava. Po pár vvteřinách přede mnou stál bledý vysoký muž s černými delšími vlasy a jedním koutkem zvednutým do nepříjemného svíravého úsměvu.
,,Zdravím tě, Hayley. Mé jméno je Erien a odteď budu stále s tebou.''
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 19. dubna 2013 v 14:38 | Reagovat

oo perfektné teším sa ako sa to ude stupnovať moc ;-)

2 Ryuu L  ^^ Ryuu L ^^ | Web | 19. dubna 2013 v 15:03 | Reagovat

*______* aaawww!...
dočkala som sa ďalšej časti a zasa raz neľutujem! :3 ono to je čím ďalej tým lepšie a nakoniec tento príbeh pri zvažovaní fanúšikov nedopíšeš asi nikdy! XDDDD len tak ďalej ^_^

3 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 20. dubna 2013 v 16:08 | Reagovat

O-M-GGGGG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*0* To je naprosto boží Q.Q Musíš hned napsat new díl jinak se z toho zblázním,takhle napínavě to ukončit fakt!:D

4 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 21. dubna 2013 v 15:21 | Reagovat

http://jpn--world.blog.cz/1304/vysledky-triedenia-sb

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama