Dávno po smrti 2/VII.

26. února 2013 v 16:30 | Hikari - sanV pár vteřinách mi hlavou problesklo neskutečně mnoho věcí. Jednou z nich bylo i to, že se nemůžu pořád upínat k jednomu bodu svého života a že bych náš vztah s Aaronem mohla posunout na další úroveň.

,,Přijdu,'' přislíbila jsem mu a na jeho tváři se objevil zářivý úsměv.


Když jsem potom doma prohrabávala skříň a hledala vhodné oblečení, narazila jsem i na ty, které jsem měla s Aaronem při naší první schůzce. Najednou se mi to zdálo tak vzdálené… Nakonec jsem vybrala černou halenku a mátové úzké kalhoty se zvýšeným pasem. Pak jsem ještě v zrcadle zkontrolovala líčení a vyrazila.

Dům, ve kterém Aaron bydlel, už na první pohled působil jako luxusní rezidence. Ne jako Andreho příbytek… Kolem pozemku se tyčil kovový plot, který sám byl uměleckým dílem se všemi těmi spirálami a propracovanými květy. Aaron mi přišel otevřít v bílé košili s rozhalenkou a skvěle padnoucích černých kalhotách. On byl zkrátka ztělesněním vkusu a elegance.

,,Těší mě, slečno Westwoodová,'' na přivítanou mě chytil za ruku a naznačil polibek.

,,Potěšení je na mé straně, pane Williamsi,'' usmála jsem se a pokývla hlavou.

Kráčeli jsme po mramorových schodech do rozlehlé haly.

Neudržela jsem nevhodnou otázku. ,,Tohle všechno je tvoje?''

Pobaveně sledoval můj výraz naprostého ohromení. ,,Moji adoptivní rodiče jsou hodně bohatí. Tohle je jejich dům, ale bývají tu jen zřídka.''

,,Páni, tolik prostoru pro nezřízený párty by si přál každej teenager.''

Halou jsme jedním ze průchodů vešli přímo do kuchyně elegantně spojené s jídelnou. Skoro všechno bylo bílé, s občasnými nenásilnými odstíny červené, například na kuchyňské desce. Červený ubrus byl i na připraveném jídelním stole. Aaron mi galantně odsunul židli, abych se mohla posadit. Páni, tomu říkám gentleman.

,,A teď pozor…'' Na jeho rukou už balancoval přikrytý podnos.

Když odklopil víko, zaradovala jsem se. ,,Lasagne! Miluju je. Ty jsi zvládl připravit lasagne?''

,,Vážně mě hrozně hodně podceňuješ.'' Naoko se zamračil.

Během jídla jsem Aaronovi vylíčila nápad s dvojitým rande.

,,To se mi nezdá. Ten kluk se mi vůbec nelíbí.'' Tázavě jsem pozvedla obočí.

,,Máme spolu seminář literatury. Je divnej. Občas pronáší věci…'' Zavrtěl hlavou, jako by tu myšlenku chtěl vyhnat. Byla jsem ráda, že nabídku zavrhl stejně, jako já. Chudák Liz, neví, s kým si začíná. A co je horší, my taky nevíme, co od něj můžeme čekat.

Po večeři mě Aaron provedl po několika dalších luxusně vybavených pokojích. Všechno bylo čisté, upravené a povětšinou bílé, ale zároveň ne sterilní. Naproti tomu vchod do Aaronova pokoje bylo jako přejít z louky do lesa. Ne, že by neměl v pokoji stejně čisto jako v ostatních místnostech, ale bílá barva se skoro vytratil a převládala modrá, po stěnách místo uměleckých obrazů vysely plakáty hudebních skupin. Zadívala jsem se na ten se skupinou Sex Pistols. ,,Tipovala bych tě spíš na vážnou hudbu než na tohle…''

,,Jo, občas si poslechnu Chopina nebo Mozarta, ale pak se člověk potřebuje odreagovat a na to je punk prostě nejlepší.''

Zazubila jsem se na něj. ,,Já vím, poslouchám je taky.''

Než jsem se stihla víc rozhlédnout po pokoji, Aaron mě držel v náručí. Já vím, že to nejspíš vypadá, že šlo jen o sex, ale nebylo to tak. Cítila jsem k němu sice obrovskou přitažlivost, ale záleželo mi na něm, stejně tak jako jemu na mě. A nedovedla jsem si představit, že bych ho ztratila.

Jednou rukou mě držel kolem pasu a tou druhou mě lehce pohladil po tváři a tím pohybem si mě zároveň naklonil tak, aby mě mohl políbit. Musel se sklonit, kvůli své výšce a to působilo ještě víc sexy. Znovu se ve mně začala vzdouvat ta touha po něm. Prsty jsem mu zajela do hebkých vlasů a sevřela je v dlani. Pro něj to byl povel k tomu, aby své polibky zintenzivnil a prohloubil. Pomalu jsme se přesouvali k velké posteli dominující celému pokoji. Pod rukama jsem cítila jeho vypracované tělo a chtěla oddělit překážku v podobě košile, takže jsem začala zápolit s knoflíčky. Jeho dech se zrychloval a hrubl. Konečně se mi podařilo vysvobodit ho z toho kousku oblečení a přitisknout se k jeho nahé hrudi. Ani Aaron však nezahálel a jedním plynulým pohybem ze mě stáhl halenku. Teď jsem všechny jeho doteky horkých prstů cítila mnohem intenzivněji. To, jak jimi sjížděl po zádech až k lemu kalhot, podél kterého se dostal až dopředu, k zipu. V momentě jsem měla dole i kalhoty. Z těch svých se dostal sám. Na lemu jeho boxerek jsem zahlédla nápis Calvin Klein. No jasně, značkový spodní prádlo. Aaron si mě posadil na klín, tak jako tenkrát u mě v pokoji. Tentokrát jsme ale vnímali jen jeden druhého a touhu, která nás oba spalovala. Teď nás od sebe oddělovali jen tři kousky oblečení, jinak jsme se k sobě tiskli horkými těly. Cítila jsem jeho rty, jak putují od rtů, před tvář a čelist až na krk. Zavzdychala jsem, protože jeho ruka se zároveň na mých zádech blížila k zapínání podprsenky. Pootevřela jsem oči a… strnula. Krev mi naprosto zatuhla v žilách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jitřenka Jitřenka | Web | 26. února 2013 v 17:30 | Reagovat

Ale noták!Já to tady čtu a prostš úplně vedle z toho a ty to takhle usekneš! :D
Tákže tě budu zase honit!:DPiš dál! :D

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 26. února 2013 v 21:13 | Reagovat

A jako nechceš mi rovnou vrazit kudlu do srdce?!:DDD CO-co?!:DD Co se stalooo?!xDD HOnem další díl,už tak tu mám infarkt!:´D

3 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 27. února 2013 v 15:46 | Reagovat

ach jáj nokonečne je to tu je to nádherné no ja veľmi teším na dlšie :)

4 Kara-chan Kara-chan | Web | 28. února 2013 v 20:44 | Reagovat

Ahojky, ráda by ses naučila japonsky a ne jen tak stylem "něco ze sebe vymáčknu", ale správně a opravdu dobře? V tom případě bych tě ráda pozvala na náš blog. My, Kara-chan a So-chan se učíme už dlouho a rozhodly jsme se natáčet kurzy japonštiny. Chceš se dozvědět víc? Mrkni na náš blog. ;) Zatím se jen rozjíždí, ale brzy už se dočkáš i videí. :)

5 Ryuu L  ^^ Ryuu L ^^ | Web | 1. března 2013 v 12:58 | Reagovat

KONEČNE som sa dostala k tomu, aby som si to prečítala! :) bože ♥_♥ toto bola ďalšia geniálna časť!... už sa neviem dočkať čo bude ďalej... kuso! :D:D vždy to tak dobre ukončíš :D

6 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 3. března 2013 v 17:21 | Reagovat

Už ako dávno som nečítala túto poviedku :3 budem musieť prečítať to čo som neprečítala >.<

Takže táto časť sa ti podarila :3 neviem prečo ale táto bola geniálna *__*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama