Dávno po smrti XXIII.

23. října 2012 v 18:00 | Hikari - san |  Dávno po smrti

,,Neříkej mi, že jdeš z nejhezčím klukem na škole!'' Liz se málem udusila tortilou, kterou do sebe právě házela.

Myslela jsem, že se bude taky divit, proč nejdu na ples a Andrem, ale jí to úplně nadchlo. No, Andreho nikdy neměla v lásce, zato Aaron, idol všech žen, zřejmě byla lepší varianta.

,,Hele, tak horký to zase nebude… víš… je to jen pro to, že Andre na tyhle akce moc není a nechce, abych šla sama…''

,,Nepřijde ti to trochu jako blbost? Odkdy kluk posílá svou holku na ples s někým jiným? Říkala jsem ti, že je divnej!'' Liz nahodila svůj typický výraz já-jsem-ti-to-říkala s pozvednutým a znovu se zakousla do své porce.

,,Já myslím, že když jdeš s někým na ples, neznamená to, že s ním hned budeš chodit.''

,,Já doufám, že jo! Pozval mě Freddie.'' Na tváři Liz se objevil tentokrát blažený výraz a já se rozesmála. Po delší době jsem zase měla nefalšovaně dobrou náladu.Domů jsem se vrátila na večer celá uchozená. Naštěstí cíl našeho bloumání po obchodech byl splněn a Liz si odnesla nádherné saténové růžové šaty.

Když jsem si večer lehla do postele, skoro jsem se bála zavřít oči. Skoro stoprocentně jsem věděla, že ze sna na mě vybafne Aaron. A taky, že jo! Jen co jsem se začala propadat do spánku, svět kolem mě ze zatočil, postupně se začali objevovat stromy, tráva, květiny. Nutno podotknout, že Aaron uměl naše setkání zasadit do velmi romantického prostředí.

,,Ahoj krásko.'' Stál přede mnou a sledoval mě svým smaragdovým pohledem. Na sobě měl zelenou saténovou košili, která mu ladila k očím. Pod lehkým materiálem se rýsovala vypracovaná postava. Kalhoty měly béžovou barvu a vypadaly stejně luxusně, jako košile.

,,Takže tohle je to vaše náhlý přátelství! Váš plán s plesem a-'''

,,Co budeš mít na sobě?''

,,Prosím?'' Tak mě ta otázka vykolejila, že jsem úplně zapomněla na rozčilení.

,,Jaké budeš mít šaty.''

,,C-co? Já ti tady nadávám a ty… Ty se ptáš na šaty…!''

,,Představ si je.'' Mluvil klidně, úplně ignoroval, co říkám já. Ale samozřejmě jsem opět podlehla a udělala, co řekl.

,,Jsou nádherné. Moc ti sluší.'' Chvíli mi nedocházelo, jak to může vědět a pak jsem si uvědomila, že mám na sobě nějak lehčí oblečení. Své plesové šaty jsem měla na sobě. Byly rudé, pouze s černou šifonovou spodničkou. Na několika místech byly zdobené látkovými růžemi. Ladily s mými černými vlasy. Aaron přišel až ke mně a naklonil se k mým rtům. Bože, on tak nádherně voní! Ucukla jsem hlavou na stranu a sklopila pohled.

,,Žádný líbání, Aarone!''

,,Proč ne? Líbilo se ti to.''

,,Proč ne?! Protože chodím s Andrem! A protože…'' Nedokázala jsem tu větu doříct. Milovala jsem Andreho? Aarona? Andreho…?

Aaron na to nic neříkal. Jen mě prsty jemně pohladil po tváři a… sen se rozplynul. Prostě mě obklopila tma, vrátila jsem se zpátky do normálního snění. Na tváři jsem ale přesto sále cítila jeho horký dotyk.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jitřenka Jitřenka | Web | 23. října 2012 v 21:40 | Reagovat

Super díl!Honem piš dál!:)Já vím,že hecuju ale je to prostě boží.:)

2 Elfel Elfel | Web | 23. října 2012 v 22:11 | Reagovat

Hikari, promiiiin, zítra asi nebudu mít časo do 16.30 :( Přijedu kolem čtvrt na čtyři, chci jít se psem protože je celý týden zavřený -rozpletl plot a nemám železné tyčky abych to opravil :(, tak s ním jdu zítra ven, pak musím čistit krb, nasekat třísky a dřevo... tak teda večer, jo? A budeme volat ;-) protože na metinu bude event a já nebudu moct odepisovat :D

3 Elfel Elfel | Web | 23. října 2012 v 22:12 | Reagovat

PS: toto si přečtu zítra ;-)*** aspoň se budu mít na co těšit :)))

4 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 24. října 2012 v 10:09 | Reagovat

Ach to dilema!*-* Honem další!:33

5 Kesie-chan Kesie-chan | 28. října 2012 v 11:37 | Reagovat

Ouuuuč JASNĚ ŽE MILUJEŠ ANDREHO TY HUSO *já tu na ní ječím přes celý pokoj a ona mě neslyší, to je depresivní! :..( * Koukej se dát dohromady holka! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama