Dávno po smrti XXII.

21. října 2012 v 13:00 | Hikari - san |  Dávno po smrtiVzhledem k podivnosti našeho vztahu s Andrem jsem nečekala, že s ním ještě někdy zažiju něco víc, než polibek, ale stalo se. Došli jsme hlouběji do lesa, kde už větve nedovolovali takový přístup světla. Opřela jsem se o strom a nechala Andreho, aby mě políbil, hluboce a nenasytně. S Aaronem to bylo spíš jako pomalé propadání se do snů, zato s Andrem spíš jako pád do propasti. Naneštěstí, skvělé mi připadalo oboje. Cítila jsem na sobě jeho ledové prsty. Jedním rychlím pohybem trhl za košili a všechny knoflíky zkončily na zemi. V tu chvíli jsem se ale nezabývala tím, v čem půjdu domů a raději Andreho zbavila mikiny a trika. Jedno plus se ale Andremu upřít nedalo - zbytečně neplýtval slovy a chvíle jako tahle pak byli mnohem… prostě lepší, než s kýmkoliv jiným.

Když bylo po všem, lehli jsme si do chladné trávy. Místo roztrhlé košile jsem si oblékla Andreho mikinu a on tak zůstal pouze v tričku s krátkým rukávem s potiskem Sex Pistols. Jenže jemu samozřejmě zima nebyla.

,,Ty na ten školní ples prostě chceš jít, viď?'' Promluvil po chvíli. A padla zase ta stejná otázka.

,,Ano, chci. Je to první ples na téhle škole. Mám tyhle akce prostě ráda a… já nevím, připadá mi, že se můj život změnil od základů… Chci mít aspoň trochu radosti a ne jenom strach…'' Přesně jsem nevěděla, jak své myšlenky formulovat, ale vesměs se mi to povedlo.

,,I kdyby to měla být tvoje poslední radost?'' Celou dobu jsem ležela na něm, ale teď jsem se odkulila vedle. Pořád rozebíráme to stejné.

,,Andre, o tomhle jsme se už bavili.''

,,Jenže ty vůbec nevíš, o co tady do hajzlu jde! Nevíš, v jakým nebezpečí jsi!'' V jeho hlase zaznívala bezmocnost. Chvíli čekal, než na to něco řeknu, já jsem ale mlčela.

,,Je to ještě jedna možnost… Půjdeš na ples s Aaronem…'' Až teprve tohle mě dokázalo vymrštit do sedu.

,,Cože?!''

,,Ne, počkej, Hayley,'' snažil se mě uklidnit, ,,je to mnohem bezpečnější!''

Nechala jsem ho, aby mi řekl celý jejich podivný plán, jehož cílem bylo zlikvidovat démony a zachránit školu a mě. Jako kdyby se to mohlo podařit… Kříž, který ho měl spasit nenašel za desítky let života a teď budeme bojovat proti tomu, co už je dávno určené? Bože, připadala jsem si jako ve špatně natočeném dobrodružném filmu.

,,Chceš doprovodit domů?''

,,Hm.''

Mlčky, tak jak jsme přišli, jsme z lesa zase odešli. Tentokrát to ale bylo tíživé ticho a já byla ráda, když jsme se u dveří domu rozloučili.

Chtěla jsem nenápadně proklouznout nahoru do pokoje, ale než jsem se stihla dostat ke schodům, taťka mě zavolal ''na kobereček''.

,,Ahoj, Hayley! Jsi doma docela brzo. Pojď sem na chvíli.''

,,Nazdar tati,'' pousmála jsem se a sedla si vedle něj na sedačku.

,,Tak jak probíhají přípravy na ples?''

,,Je to super, škola bude brzo celá dozdobená. Všichni jsou teď z toho… vedle.''

,,Jdeš tam s tím… jak se jenom jmenuje…''

,,Andre tati. Jmenuje se Andre a nejdu tam s ním…'' sklopila jsem oči, zato táta udiveně pozvedl obočí.

,,Stalo se něco? S kým tam teda půjdeš?''

,,Nic se nestalo… on jen…'' snažila jsem se z toho vykroutit, ,,on na tohle moc není, víš… Půjdu tam s jedním spolužákem…'' další kec. Další zkoumavý pohled mého otce. Pokusila jsem se o druhý chabý úsměv. Ale jelikož v televizi zrovna padl gól, zabralo to a táta se začal soustředit na něco jiného, než na mé vyslýchání.

,,Dobře, tak hlavně, že máš s kým jít,'' jeho pozornost už zcela patřila televizní obrazovce. Konečně jsem se mohla vytratit do svého pokoje. Skopla jsem z nohou tenisky a i v Andreho mikině sebou plácla na postel. Tak tohle je to jejich slavné kamarádíčkování. Záchranná akce Hayley. Do mých úvah zapípal mobil. Liz. SOS! Nemám šaty! Oběd a pak butiky? :-)

Pousmála jsem se. Poslední dobou jsem s ní nějak přestala pořádně komunikovat, rozhodně jsem to chtěla spravit. Přece jen, jestli mi už toho ze života moc nezbývá, měla bych to využít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 21. října 2012 v 14:28 | Reagovat

BOže to je dokonalé *///* honem dalčí!x3

2 Ryuu L  ^^ Ryuu L ^^ | Web | 21. října 2012 v 16:01 | Reagovat

waaaaaaaaaaah *3* nevadí ak si to postupne ukladám do pc? :DD.. je to strašne dobré a chcela by som to mať pri sebe keby niečo :3

3 Jitřenka Jitřenka | Web | 21. října 2012 v 21:50 | Reagovat

Kawaiiiiii!Už mám přečtený všechny díly a je to prostě skvělý!A doufám,že to skončí dobře,prosím k tejhle povídce bych horzně chtěla happy end!:D

4 Elfel Elfel | Web | 22. října 2012 v 17:46 | Reagovat

Next!! :-)))) Jsem zvědavý, jak tohle dopadne, snad dobře :-D :-D !!

PS: Děkuju moc :-), strašně si cením tvé kritiky ;-) (v tomto případě pochvaly :D), ale kdyby se ti něco nelíbilo, neboj se to napsat!!!

5 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 22. října 2012 v 17:56 | Reagovat

aa je to užastné keby dom mala agentútu tak by si boal spisovateľka čislo jedna  veľmi sa teším na daší diel a dúfam že to bude pecka ale no to bude peckáááá :-D  :-D

6 Kesie-chan Kesie-chan | 28. října 2012 v 11:32 | Reagovat

Oooooh ,jak te napadlo tu nej scenu tak useknout ! :D Jsem s napětím četla a pak BÁC! Moje čelist se ocitla metr pode mnou ,když jsem zjistila ,že pro mé zvrhlé já nic nebude xDDD Ale jinak to bylo naprosto super, jako vždy!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama