Dávno po smrti XXI.

12. října 2012 v 14:28 | Hikari - san |  Dávno po smrti
,,Víš, cos jí mohl udělat? Jo, abych nezapomněl - zase udělat!''

,,Jdi do hajzlu! Nehraj si tu na otce spasitele!''

,,Já si na nic nehraju, ale rozhodně by mi to šlo líp, než kdy tobě.'' Aaronovi se rychle podařilo ovládnout svůj hlas.

,,Hayley tam nesmí jít,'' pokračoval již klidným a věcným tónem hlasu.

,,Jasně, určitě bude sedět doma, zatímco celá její škola bude postupně vyvražďovaná a až zjistí, že ona na plese stejně není, budou vědět, kam jít…'' Andre se opřel o strom, protože ucítil mírné záchvěvy bolesti v žaludku.

,,Je ti blbě, co? Dobře, co kdyby teda šla na ten ples se mnou?''

,,To víš, že jo. Seš moc průhlednej, já vím, že chceš Hayley pro sebe,'' Andre se ušklíbl. Ve rtech mu začínalo nepříjemně pnout. Po chvilce už měl spodní ret nateklý.

,,Fajn, máš pravdu! Chci ji pro sebe, protože život je cesta na smrt!'' Aaron rozhodil bezradně rukama. Ve tváři neměl tentokrát ani stopu nadsázky pro něj tak typické. Díval se za Andrem, jak mizí mezi stromy bez jediného dalšího slova.
Místo toho, abych se toho rána probudila s pocitem soboty a volna, ze spánku mě vytrhl děsivý a odporný sen, kdy jsem stihla snad několikrát umřít a zase ožít, honili mě zombie a pavouci. Odpotácela jsem se do koupelny a pak na snídani za tátou.

,,Holčičko, nevypadáš moc dobře…'' Vrhl po mě starostlivý pohled.

,,Špatný sny tati,'' mdle jsem se usmála a zakousla se do rohlíku.

,,Chceš kafe? V poslední době se tu dějou divný věci.'' Zatímco mi vařil kafe, přemýšlel si pro sebe. To občas dělal, když něco nemohl pochopit.

Vypila jsem horký hrnek a šla se do pokoje obléknout. Zhruba v šest hodin ráno, to už byl Andre se zvého stavu venku, jsem od něj totiž dostala smsku: 11:00 Na kraji les. Ano, on psal zásadně co nejkratší zprávy, rozhodně neobsahovaly žádná romantická oslovení a podobné kecičky co si běžně… jasně, co si běžně říkají normální páry. Chtě nechtě jsem začala myslet na Aaronův polibek. Bohužel jsem nemohla říct, že se mi to nelíbilo. Smyslem jeho života pravděpodobně bylo svádění holek, nutno ale říct, že v tom, co dělal, byl opravdu dobrý… Zavrtěla jsem hlavou, jako bych mohla všechny ty nevěrou zavánějící myšlenky vyklepat ven. Natáhla jsem na sebe džíny, kostkovanou modrou košili a conversky. Kvůli Andremu jsem povětšinou musela měnit svůj elegantní styl oblékání za sportovní outfity a tenisky.

,,Kam ten spěch, slečno?'' houkl táta od televize, když mě viděl letět ke dveřím.

,,Přípravy na ples volají, tatínku, pá,'' poslala jsem mu vzdušnou pusu a zmizela za dveřmi.Šla jsem poměrně rychlím krokem, věděla jsem, že Andre už u lesa bude. Po chvilce jsem ho už zahlédla. Trochu jsem spomalila a znovu nechala protékat své myšlenky hlavou. Když jsem ho tam teď viděla stát s rukama vraženýma v kapsách, ebenově černé vlasy mu najedné straně trochu padali do obličeje, ledově modrý pohled sklopený k zemi, celý v černém, jako vždy, napadlo mě, že nelze určit, který z nich je krásnější. Oba mě neuvěřitelně přitahovali.

,,Ahoj, Andre.'' Chvíli vůbec nereagoval, jen zíral na špičky svých bot, potom pomalu zvedl hlavu, podíval se na mě pohledem mučeného na pranýři a obejmul mě. Chytila jsem ho kolem pasu a obličej zabořila do měkké černé mikiny, kterou měl na sobě. Chvíli jsem tak prostě stáli, než mě pustil, vzal za ruku a mlčky vykročil mezi stromy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ryuu L  ^^ Ryuu L ^^ | Web | 12. října 2012 v 17:44 | Reagovat

*__________* *nádych-výdych* okúzlujéce a dobre čitateľné ako zvyšné kapitoly a všetky tvoje poviedky :3 zbožňujem ťa, obdivujem ťa...! *3*

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 13. října 2012 v 14:40 | Reagovat

Já tvé povíkdy tak miluju a zvlášť tyhle dva!*-* Nemůžu si pomoct a cítím jako by za chváli byl konec T___T Prosím kdyby to byla pravda,ať no nekončí špatně!T^T I když každý konec napsán třebou by byl dokonalý!*-*

3 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 14. října 2012 v 16:01 | Reagovat

Veľmi podarená časť :3 najviac sa mi páčil ten koniec :3 tak zlaté :3

4 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 15. října 2012 v 18:13 | Reagovat

noja nemôžem čím ďalej je to lepšie dokonalé ako vdzy uteba je to normálné inač umňa už skončilo triedenie sb http://yunho.blog.cz/1210/vyhodnotenie-sb :-D  :-D

5 Kesie-chan Kesie-chan | 28. října 2012 v 11:24 | Reagovat

[1]: neni nic jineho co dodat ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama