Přežít V.

16. září 2012 v 11:30 | Hikari - san |  Přežít

Od baru ke mně spěchal vysoký muž, mladý, mohlo mu být tak nejvýš osmadvacet. I v mírném přítmí jsem viděla, že je hodně hezký. Napadlo mě, jestli s tou blbou krávou za pultem spí.

,,Velice se omlouvám za chování svých… ehm, zaměstnanců,'' mírně kývl hlavou dozadu, ,,jmenuji se Theodor Simons.''

,,Jasně Tede, ta milá slečna už mě obeznámila s tím, že určitě nepřijmete někoho, jako jsem já-'''

,,Mám pocit, že o tom, koho přijmu a koho ne, rozhoduji čistě já sám, že Lus?'' Zvýšil hlas a otočil se. Kráva Lus zrudla, rázně postavila sklenku na pult a zmizela do malých dveří.

,,Přijmu tě, ale to oblečení asi budeš muset změnit. Sem chodí ty bohatší lidé a-'''

,,Jo, já to chápu, nemůžete vypadat, jako že zaměstnáváte socky. Ale chci tu práci,'' řekla jsem rozhodně. On se usmál.,,A je alespoň hezkej?'' Lana si do pusy hodila popcorn. Seděli jsme na naší malinké pohovce, drbali mého sexy šéfa a novou práci.

,,Celkem jo… takovej slaďouš. Každopádně hlavní je, že zítra nastupuju!'' Cinkly jsme si plechovkami s pivem. Poprvé za několik posledních měsíců, jsem měla pocit, že začíná něco nového, lepšího. Tohle zaměstnání bylo rozhodně solidnější, peníze slušné, šéf příjemný.

,,Jo a Lan, musíš mi zítra půjčit něco na sebe! Teď už jsem slečna slušně vychovaná servírka!'' Obě jsme se rozesmály.Druhý den. Poprvé v nové práci. Jestli jsem si myslela, že to nebude problém, tak to jsem se spletla. Několik prvních zákazníků jsem zvládla. Třetí však přišel k baru a nemohl si vybrat. Jen tam tak stál a zíral do lístku.

,,Co vám mohu nalít, pane?'' Co nejzdvořileji jsem se usmála. Lana mi naštěstí půjčila černou košili a kalhoty stejné barvy, takže jsem sem konečně zapadla.

,,Nevím… co byste mi poradila?'' Na tohle mě naštěstí Theodor připravil a tak jsem z hlavy odrecitovala ''to nejlepší, co tu děláme'', avšak v půlce věty jsem byla přerušena.

,,Počkejte! Vybírám si, tak mě nerušte!''

,,Cože? Ale vy jste chtěl, abych vám porad-'''

,,Pššt!'' Míra mé nasranosti vylétla nad tisíc procent.

,,Tak už si kurva něco vyberte a vypadněte!'' Zařvala jsem na celý bar a hned za dvě sekundy mi došlo, že jsem právě přišla o práci. Chlápek koukal s pusou dokořán, po chvilce se však vzpamatoval a začal taky řvát, kromě něčeho vy smyslu neuvěřitelně nevychované sprosté primitivní káči samozřejmě volal vedoucího. To ani nemusel dvakrát, protože Theodor už stál ve dveří, za zadkem samozřejmě Lus s vítězoslavným úšklebkem. Napadlo mě, že bych jí chtěla o hlavu třísknout těma skleničkama, co vždycky tak pracně umývala.

,,Velice se omlouvám pane, slečna je zde nová a-'''

,,To mě vůbec nezajímá, je sprostá a drzá!''

,,Co takhle náš nejdražší sekt na účet podniku?'' Hezky za mě žehlil průsery, to se musí nechat. Zdálo se, že toho otravu aspoň trochu uchlácholil. Pak otočil pohled na mě.

,,Pojď se mnou dozadu.'' Povzdychla jsem si. Když jsem procházela kolem Lus, sykla mi do ucha: ,,To ty jsi tady kráva, ne já!'' Trochu jsem do ní vrazila ramenem a prošla dál za Tadem.


,,Jak tě to mohlo napadnout? Zákazník - náš pán!'' Nejspíš to z Tadovi strany měla být domluva, ale on stejně vypadal, že zase tak naštvaný není.

,,Já vím, jenže on-'''

,,Nic mi nevysvětluj. Teď půjdeš, vezmeš ten chlast, doneseš ho tomu tlouštíkovi a omluvíš se!'' Přikývla jsem a když jsem odcházela z jeho kanceláře, měla jsem pocit, že jsem na jeho tváři zahlédla úsměv.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 16. září 2012 v 12:36 | Reagovat

Muhahahahhhaahahahaaa *///////////////////* Panebože honem další díl jinak to nepřežiju!:DD

2 Kesie-chan Kesie-chan | 16. září 2012 v 13:42 | Reagovat

Wrau, mezi nima něco bude.. já to cítim !! :D

3 Ryuu L  ^^ Ryuu L ^^ | Web | 16. září 2012 v 19:33 | Reagovat

no nič... zostáva mi už len čakať na dalšie pokračovaie :/ :D

4 Koko~chan Koko~chan | E-mail | Web | 16. září 2012 v 21:57 | Reagovat

Tohle bude ještě zajímavé ^^
--------------
Výsledky třídění SB ^^:
http://sentimental-world.blog.cz/1209/konec-trideni

5 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 17. září 2012 v 17:33 | Reagovat

aa zase to bude napínavé a budem chhodiť nblog či už nieje pokračovanie lebo budem nervoná joj perfekné :) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama