Přežít IV.

11. září 2012 v 18:00 | Hikari - san |  Přežít
Dnes ráno už doktoři usoudili, že můj stav není kritický a že už psychicky zvládnu otravné otázky pánů policistů, kteří do dnešního dne pravděpodobně vyšetřovali maximálně tak rušení nočního klidu v blízkosti domova důchodců. Kromě toho, že jejich otázky pozbývali logiku se na mě navíc dívali, jako kdybych se snad chystala podkopat základy všech takových barů a klubů. Oni se asi takhle dívají na každého…

Hned odpoledne za mnou přispěchala Lana.

,,Promiň, dřív jsem nemohla! Ani mě k tobě nechtěli pustit, že nejsem rodina… Jak ti je? Mrzí mě, co se stalo… Nerada to říkám, ale po dlouhý době jsem se zas o někoho bála…

,,Jo jasně, konec sladkejch řečiček,'' zasmála jsem se a rukou ji zarazila, ,,je mi líp, až na to, že nemám práci a bar mi spadl na hlavu… Chápeš to? Takovou řadu let tam stál… nebo to alespoň Camilla vždycky tvrdila, když nám vyhrožovala, že když stál předtím, tak tam bude i až nás vyrazí… A najednou se zřítí. Ani nevím, kdo všechno to přežil a kdo ne…'' Povzdechla jsem si.

,,Je to hrůza. Ale určitě si brzo najdeš novou práci… Nějaký rezervy přece máme ne?''

,,Jo, to máme… Hned jak mě odsaď propustěj, půjdu si hledat něco novýho.''
Pustili mě po týdnu. Při cestě domů jsem si koupila noviny, abych pročetla všechny inzeráty ohledně nabídek práce. Moc jich v úvahu nepřipadalo, sem tam nějaká sekretářka (nejspíš nějakého oplzlého šéfa), pár uklízeček (hovna ze záchodu jsem opravdu vymývat nechtěla, ale prachy jsou prachy) a pak práce za barem. Když jsem si přečetla název, došlo mi, že je jen pár bloků od našeho bytu. Koukla jsem na hodinky, bylo čtvrt na pět. Za hodinu už by tam někdo mohl být a připravovat podnik na další noc.

Doma jsem přetřela zbylé škrábance mastičkou, kterou jsem v lékárně musela před tím koupit za další drahé peníze, napsala na lednici vzkaz: Ahoj Lan, šla jsem shánět práci… možná se ještě vrátím :D,

a skočila se ještě vykoupat a upravit. Za hodinu a půl už jsem byla na cestě k dalšímu pochybnému baru.

Když jsem však vstoupila dovnitř, první, co mě zarazilo bylo to, že klub vypadal dost solidně a nově, žádné odřené barové židličky, místnost byla vymalovaná tmavě rudou barvou, která ladila s černým dřevem, ze kterého byl vyroben nejen barový pult, ale i stoly a židle. Na stěnách visely obrazy Marilyn Monroe a jiných hvězd té doby. Konečně jsem u pultu uviděla osobu myjící sklenky. Byla to poměrně mladá dívka, už od pohledu ale vypadala namyšleně. Měla blonďaté vlasy a na sobě černou košily. To bylo vše, co jsem viděla.

,,Ehm… Dobrý den.'' Dívka nejprve zvedla oči od nádobí a sjela mě pohrdavým pohledem.

,,Dobrý. Co si přejete?'' Otrávenost z jejího hlasu přímo čišela.

,,Viděla jsem váš inzerát… Ráda bych přijala místo servírky-'''

,,Prosím? Připadáme vám snad jako nějakej bordel? Děvky nebereme, nashle!'' Nestačila jsem věřit uším. Jaká je takhle mrcha asi na zákazníky?! Nenápadně jsem se však prohlédla. Měla jsem na sobě krajkové nadkolenky a černou minisukni. Jako horní část oděvu jsem zvolila černý svetřík (ten nejcudnější, jaký jsem našla) a přes něj červenou vestičku. To však ještě neznamenalo, že jsem děvka!

,,Víte co, slečno, s váma se asi nedomluvím, že, tak mi zavolejte šéfa.'' Už jsem byla opravdu vytočená a ta barbie-mrcha dál umývala skleničky a tvářila se nadutě.

,,Věřte mi, že Ted… totiž, pan vedoucí, by nepřijal někoho… ehm… jako jste vy.'' Zuřila jsem.

,,Víš co? Tak si polib prdel, krávo blbá!'' Se vztyčeným prostředník jsem se otočila na podpatku a vydala se ke dveřím, barbie-mrchu-krávu s neuvěřitelně dotčeným obličejem jsem nechala za sebou. Až těsně přede dveřmi mě zastavil čísi hlas.

,,Počkejte, slečno!''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kesie-chan Kesie-chan | 11. září 2012 v 19:21 | Reagovat

Wrau piiiš !! :D Já chcu dalšiě *dívá se na tebe uslzeníma očíčkama * :33

2 Koko~chan Koko~chan | E-mail | Web | 11. září 2012 v 21:01 | Reagovat

Chtělo by to další díl ^^ :DD

3 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 11. září 2012 v 21:48 | Reagovat

*-* honem další díl,určitě to bude sexy šéf s kterým pak něco bude mít!XD honem honem XD

4 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 12. září 2012 v 14:50 | Reagovat

supeeeer!*přadstavuje si spoustu žhavých scén XD* :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama