Přežít III.

3. září 2012 v 18:00 | Hikari - san |  Přežít
Konečně sesmoleno :D

,,Nevíš, co se tu stalo Miku?''

,,Vypadá to jako zemětřesení…''

,,Houby zemětřesení volové, ostatní baráky snad stojej ne?'' Policista si odplivl. ,,Zřítil se jim tady strop. Není se čemu divit, taková barabizna… Bůhví, z jakých materiálů to bylo postavený. Nejspíš tady stloukli dohromady pár prkýnek a divěj se, že jim to jednoho dne spadlo na hlavu.''

Mike Stin, mladý policista, ve službě byl teprve chvíli se zahleděl do trosek nočního klubu. Přijeli sem, aby obhlédli místo nehody, přestože to nejspíš byla nešťastná náhoda a ne pokus o vraždu pár starých dědků a štětek. A taky aby dohlédli na to, že všechny mrtvoly budou uklizeny.

,,Myslím, že můžeme jet…'' Jack Norwell, muž o něco zavalitější postavy, zahodil nedopalek mezi trosky a vykročil k policejnímu autu.

,,Ne! Počkej ještě Jacku!'' Houkl Mike a vydal se přes úlomky stropu a zdí k místu, které předtím tak dlouho sledoval.

,,Co je, sakra? Nechci se tu zdržovat víc, než je nutný!'' Přesto se Norwell otočil a vydal zpátky ke svému parťákovi a tomu druhému týpkovi, který je předtím tak hezky ubezpečil o prázdnotě jejich mozků.

,,Tady! Tady je ještě někdo!'' Mike už držel v ruce kusy omítky a dřeva a všeho jiného a odhazoval je z těla.

,,Dejchá. Puls má taky, i když slabej…'' Jack s Mikem se po sobě podívali. Třetí policista už volal sanitku.


* * *


Uslyšela jsem divné zvuky. Přicházely ke mně zdaleka, ale stále se přibližovaly. Byly to hlasy. Jeden vysoký, druhý o něco hlubší…

,,Samozřejmě, že ji teď nebudeme budit! Jak si to, proboha, představujete? Sotva jsme její stav stabilizovali!''

,,Sestro, ale my máme povolení k výslechu pacienta…'' Druhý hlas se nepříliš přesvědčivě bránil.

,,Jistě, ale ne těsně po tom, co pacientka unikla smrti o vlásek!'' Cože?! Teď už jsem jejich hádku slyšela jasně a spojení 'unikla smrti o vlásek' mě rozhodně neuklidnilo. Oči jsem měla zavřené, ale když jsem uslyšela klapnutí dveří, což mohlo znamenat, že polda odešel, otevřela jsem je. Šlo to dost těžko, než jsem si zvykla na otravné osvětlení, skoro jsem je nemohla odlepit od sebe.

První, co jsem uviděla, byl bílý strop a část nějakého divného přístroje, co musel být upevněný nad postelí.

,,Kde to jsem?'' Vyletělo ze mě hned, jak moje oči spatřily postavu v rohu místnosti. Žena sebou trhla, ale když se otočila a uviděla mě, vypadala šťastně.

,,Tak jste se nám konečně probrala!'' Usmála se a přistoupila blíž k posteli. Byla trochu silnější a měla blonďaté krátké vlasy a milý, kulatý obličej.

,,Jste v nemocnici svatého Vincenta, New York. Pamatujete si, co se stalo? Pravděpodobně budete vyslechnuta policií, jako ostatní, kdo přežili…'' Už jsem sestru neposlouchala. Takže se mi vyplnila moje noční můra. Bar je v troskách. Lidé, které jsem znala mrtví. Podívala jsem se na svoje ruce. Byly odřené a plné modřin. A to jsem ještě neviděla obličej.

,,Slečno Thermsová?'' Odtrhla jsem pohled od dlaní a podívala se na sestru.

,,Já radši zavolám doktora…'' Už nevypadala tak šťastně. Rychle se zvedla a zmizela za dveřmi.
,,Mohu vás ujistit, že zrovna váš obličej neutrpěl žádné větší poranění, ale máte silný otřes mozku způsobený pádem těžkého kusu dřeva, který vás uhodil do hlavy. Ztráta paměti se u vás ale neobjevila, že?'' Doktor vypadal mile, ale těmhle lidem nikdy věřit nemůžete… Alespoň já k tomu byla vedená.

Jen jsem pokývla hlavou.

,,Ještě si musíte odpočinout, potom ale budete muset odpovědět na několik otázek policie. Zřícení budovy byla pravděpodobně nešťastná náhoda, přesto se však musí ujistit, že k té náhodě někdo nepomohl...''

Nepomohl? Že by někdo poničil základy stropu aby se zřítil? To se mi nechtělo věřit. Proč by někdo potřeboval zničit zapomenutý klub ve špinavé a zapadlé části města…?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kesie-chan Kesie-chan | 3. září 2012 v 19:44 | Reagovat

Super ,pokračuj at vim jak to bylo dál *.* !!

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 4. září 2012 v 13:46 | Reagovat

**////////** Jsi génius!*o*

3 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 4. září 2012 v 14:12 | Reagovat

Tak na co čekaáš?:DDD Honem ji napiš!XD Víš jak strašně hledám různé yaoi atd. ale všechno už jsem viděla a tak jsem z toho nervózní!XD Musíš to sem co nejdřív hodit jasný?XD  Jinak tu dostanu infarkt :DDDD

4 Koko~chan Koko~chan | E-mail | Web | 4. září 2012 v 15:12 | Reagovat

Dalšíííí!!! *0*

5 Ryuu L  ^^ Ryuu L ^^ | Web | 5. září 2012 v 8:10 | Reagovat

ja neviem.. všetko čo by som povedala je tu napísané :DD.. ešte, ešte *3*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama