Dávno po smrti XVI.

19. září 2012 v 14:55 | Hikari - san |  Dávno po smrti
Tadá ještě jeden díl a přijde premiéra :D
Čekala jsem opřená o stůl v kuchyni a když jsem uslyšela klepání na dveře, skoro jsem nadskočila. Otevřela jsem a pustila Andreho dovnitř. Jen tak mimoděk jsem koukla na hodiny a zjistila, že přišel na minutu přesně, jak jsme se domluvili. Na uvítanou sem letmo dotkl mých rtů a vydal se po schodech do mého pokoje. Usadil se na postel naproti oknu. Na světle jsem si všimla jeho propadlých tváří.

,,Zase jsi zhubl…'' zkonstatovala jsem a popošla blíž k němu.

,,Jo, ale to není nic podstatnýho…'' zamumlal a přitáhl si mě blíž k sobě. Než jsem se nadála, seděla jsem mu na klíně.

,,Copak? Dneska nějaká dobrá nálada,'' pousmála jsem se a k mému překvapení i na Andreho tváři se objevil náznal úsměvu. Naklonil se ke mně a políbil mě. Jeho polibky byli vždycky dost hrubé, ale na to jsem si už zvykla. Položil mě na postel a já mu rozepnula černou košili. Přes celou hruď měl vytetovaný ozdobný nápis a i jedna jeho ruka byla parádně vyzdobená. Kvůli dlouhým rukávům jsem si toho však nikdy nevšimla.

,,Památka z lochu,'' objasnil mezi sundaváním mých i jeho svršků. Abych pravdu řekla, příliš romantiky v tom nebylo, ale já velká romantička nejsem, takže mi taková rychlovka nevadila. Panna už nejsem a proto mě nic nebolelo, což si myslím, Andre docela ocenil.


Potom si Andre lehl vedle mě a já si mu opřela hlavu o hruď a prstem obkreslovala nápis na jeho kůži. Jen smrt je věčná. Jak pro koho, pomyslela jsem si cynicky. Asi deset minut nikdo z nás nemluvil. Andre mě po chvíli pohladil po vlasech a já si všimla čerstvých vpichů na jeho kůži.

,,Pořád herák…'' zkonstatovala jsem otráveně. Přikývl.

,,Budeš s tím ještě někdy vůbec moci přestat?'' Andre chvíli mlčel.

,,Jo. Až umřu.'' Nechápavě jsem na něj koukala.

,,To už se snad stalo ne?''

,,Já myslím, až umřu doopravdy. Až moje duše opustí tělo. Až najdu… až najdu určitou věc.''

,,Doufám, že si nemyslíš, že s takovou odpovědí si vystačím!'' Napomenula jsem ho.

,,Ta vražda… Ty víš, že to nebyla náhoda.'' Vzpoměla jsem si na Amy.

,,Nezabil jsem jí já ale…''

,,Ale kdo?!''

,,Démoni. Byli to démoni hříchů, které jsem napáchal a neodčinil.'' Zírala jsem na něj a netušila, co si o tom myslet.

,,Já… musím najít starý kříž z 18. Století, který očistí všechny moje hříchy a já konečně umřu, chápeš? Než jsem přišel do tohohle města, prošel jsem snad každou katedrálu, kostely po světě. A žádnej pitomej pánbíčkář mi neporadil.'' Andre zatnul pěsti.

,,Od koho víš, že máš hledat nějakej kříž?''

,,Víš, když jsem umíral, promluvil ke mně zvláštní hlas a řekl mi přesně tohle: ,,Najdi a nebudeš hledán. Dotkni se a budeš nedotknutelným.'' A pak ještě něco v tom smyslu, že démoni si mě najdou. A tak jsem trochu zapátral v knihách, kde se psalo, že v dávných dobách, když někdo umřel, ale jeho duše neopustila tělo, musel hledat určitý předmět na odčinění. A pokud ho nenašel v nějakém čase, přišli si pro něj podivní tvorové, kteří mučili nejen jeho, ale i další oběti.'' Trvalo mi asi pět minut, než jsem zpracovala vše, co mi teď řekl.

Až potom jsem konečně promluvila. ,,Najdeme ho. My ho najdeme.''Do postele jsem ulehala s pocitem, že snad ani nechci usnout. Dneska fakt nemám náladu na Aaronovo rejpání. Bohužel spánku jsem odolávala jen deset minut. Ale když jsem se ráno probudila, s potěšením jsem zjistila, že návštěva se dnes nekonala. Při snídani jsem odolala nutkání zapnout televizi. Zhltla jsem toust, dala tátovi pusu na tvář a spěchala do školy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elfel Elfel | Web | 19. září 2012 v 15:37 | Reagovat

O_O Uuuu...snad ten kříž nenajde a snad ti démoni odtáhnou tak, jak se zjevili :D :D

PS: Známky se zlepší ;) stačí se učit a pak se nechat vyvolat na opravu :D já se učím z hodiny na hodinu- jistota je jistota. :-))

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 19. září 2012 v 18:29 | Reagovat

Já už to nepřežiju XD Honeeeeem :DDD

3 Lee Scarlett Yukio Lee Scarlett Yukio | Web | 19. září 2012 v 19:44 | Reagovat

Ahoj, jsou u mě výsledky třídění :))

4 Wampire Rose (Ghita*_*) Wampire Rose (Ghita*_*) | Web | 20. září 2012 v 15:41 | Reagovat

Ahoj SB mám nový blog,pokud chceš zůstat mým sb nebo pokud tedy chceš,to je na tobě i když bych byla ráda kdybychom zůstali tak se zapiš u mně na novém blogu tady :)
http://eier.blog.cz/1209/ved-nas-spravnou-cestou-svetlo
Přeju pěkný den :)

5 Kesie-chan Kesie-chan | 22. září 2012 v 19:40 | Reagovat

Wrau to je super ! :D rychle další díl :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama