Ty nespíš?! - yaoi

8. srpna 2012 v 18:00 | Hikari - san |  Jednorázovky
Tenhle pár mám hrozně ráda, ale špatně se na něj vymýšlí něco hodně zvrhlýho, když jde o tak inteligentní hošany :D Změnit nic nemůžu, když jsou to konkrétní postavy, takže to neni žádný zázrak úchylismu... :D A je to zase starší věc, ale mám jí ráda
Název: Ty nespíš?!
Anime: Death Note
Pár: L/Light
Žánr: yaoi, romantika
Varování: yaoi
Věková hranice: 18+

Hnědovlasý chlapec si rukou prohrábl vlasy. Řetěz, kterým byl spojen s detektivem tiše zachrastil a tak ruku zase rychle položil na sedačku. Sledoval spícího černovlasého hocha vedle něj. Měl sto chutí pohladit ho po jeho hedvábných černých vlasech, ale bál se, aby ho neprobudil jenom svým pohledem, natož pak dotekem. Light se v poslední době nevyznal sám v sobě. Ano, L se mu líbil již od začátku, ale stejně toužil ho zabít. Jenže teď, když vedle něj tiše pochrupoval po něm Light toužil ještě víc. Opartně natáhl ruku a jedním prstem přejel
L (-ovi?) po tváři. Ten se ani nehnul. Light na něj dál upíral pohled. Vypadáš tak nevině, když spíš, mumlal si pro sebe, zatímco se konečky prstů opatrně dotýkal L-ových tmavých kadeří. Po chvíli se L na pohovce zavrtěl. Light ruku okamžitě stáhl, ale dlaň druhého chlapce si ji ihned přitáhla zpátky.
,,T-ty nespíš?!'' vyjekl Light a pomalu rudnul. L na něj zamžoural tmavýma očima a kývnul hlavou.
,,Celou dobu jsem vzhůru.'' Light se mračil a červenal, zatímco L se jeho chováním bavil.
,,Mě se to líbilo,'' řekne po chvíli L a posadí se těsně vedle Lighta. Rukou mu přejede po knoflíkách na košili.
,,N-ne, Ryuzaki… t-to je moc rychlé…'' Přesto, že po tom Light vždycky toužil, nečekal, že Ryuzaki by mohl být tak vstřícný.
,,A vadí to? Vadí, že je to rychlé?'' L se na Lighta díval svýma velkýma tmavýma očima a Light byl jimy úplně fascinován.
,,Ne-nevadí…'' přiškrceně zamumlal, protože L-ova ruka sjela níž a již se dotýkala lemu Lightových kalhot. Light se nestačil divit. Jindy tichého L-a takto vůbec neznal. Netušil, zdali vůbec cití nějakou sexuální přitažlivost, jestli je na dívky, nebo na chlapce. Teď už věděl, že vítězí druhá možnost… To je druhá věc; Lighta nikdy chlapci nepřitahovali, je však pravda, že s žádnou dívkou nebyl z lásky. Na krku ucítil Ryuzakiho jazyk. Light cítil, že jeho kalhoty mu začínají být těsné. Poznal to zřejmě i Ryuzaki, protože se rty přesunul na ty Lightovi, a než se nadál, L ho dlouze políbil. Light si pomyslel, že nic lepšího pravděpodobně nikdy nezažil, ale to už se L začal dobývat pod jeho košili. Teď už se začal zapojovat i Light a ve vteřině Ryuzakiho zbavil bílého trika. Ačkoliv se L dost hrbil, byl štíhlí a tělo měl hezké. Light se nemohl vynadívat a jemně se dotkl L-ovi hebké pokožky. Sám už byl přitom bez košile. L byl na tom stejně. Dlouhými prsty přejížděl po Lightově vypracovaném těle, po chvíli ho znovu políbil. Nyní Light zapojil i jazyk, kterým vášnivě ochutnával L-ova ústa. Zanedlouho se L přesunul rukou zpátky k partnerově kalhotám a obratně je rozepnul. Light si lehl na pohovku a vyčkával. Cítil, že je plně vzrušený, to za okamžik viděl i Ryuzaki. Vzal Lightův vztyčený úd do úst a Light se jen stihl Lawlietovým dovednostem podivit. Po chvíli už rychle oddechoval a sténal, zatímco mu L sál a laskal penis. Light by si nikdy nepomyslel, že zažije něco tak úžasného zrovna se svým úhlavním nepřítelem. Netrvalo dlouho a vyvrcholil L-ovi do pusy. Teď přišla řada na Lighta. Převalil se nad svého společníka a přejel mu jazykem po hrudi. L přivřel oči a nechal Lighta aby mu sundal džíny i spodní prádlo. Věděl co přijde, proto již sám pomalu roztáhl nohy. Light se nad něj naklonil a začal do něj pomalu vnikat. Snažil se přitom být opatrný, avšak cítil mírné
trhnutí, to jak se L snažil překonat bolest. Po chvíli už byl však celý uvnitř a začal se v Lawlietovi pomalu pohybovat. Oba sténali a vzdychali a za pár minut oba ve stejnou chvíli vyvrcholili. Light si lehl vedle Ryuzakiho a ten se k němu přivinul. Potom oba usnuli.
Light se s prudkým trhnutím probral z polospánku do kterého nejspíš před chvíli upadl. Podíval se vedle sebe na spícího Ryuzakiho.
Měl sto chutí pohladit ho po jeho hedvábných černých vlasech…
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Koko-chan Koko-chan | E-mail | Web | 9. srpna 2012 v 12:29 | Reagovat

jééééé... krása *o* Akorát, kdyby to bylo podrobnější, vůbec bych neprotestovala :D
Pěkná povídka :)

2 Kiyomi-san Kiyomi-san | Web | 14. srpna 2012 v 9:35 | Reagovat

páni, povedené :) jinak k tomu obrázku na blogu..co já vim, kde to je! xD možná něco jako Caledonia nebo tak..

3 Ryuu L  ^^ Ryuu L ^^ | Web | 14. srpna 2012 v 10:04 | Reagovat

geeeeeeeeee?! *3* *nosebleeding*
taktiež som absolútnym fanúšikom tohto páru :3 :DD kekekekeke >:3

4 Furiku\Baka-chan♥ Furiku\Baka-chan♥ | 14. srpna 2012 v 13:21 | Reagovat

Jů..:) to bylo krášný!..:3**

5 K-chan ** K-chan ** | 26. srpna 2012 v 19:50 | Reagovat

Juii :3 Krásníí *.* xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama