Itachi×Hidan - yaoi

29. srpna 2012 v 18:00 | Hikari - san |  Jednorázovky
Po delší době zas jednu jednorázovku, ale jelikož jsem nevymyslela žádno novou, tak dávám ze zásob :D

Název: Hidan x Itachi
Anime: Naruto
Pár: Hidan x Itachi
Žánr: Yaoi
Varování: Yaoi, násilí
Věková hranice: 18+ (hele já nebudu riskovat :D)


Černovlasý mladík znovu přešel po tmavém pokoji se stejným, rozmrzelým výrazem jako před chvílí.
,,Můžeš se snažit jak chceš,'' zasmál se druhý šedovlasý muž připoutaný k oprýskané dřevěné židli, ,,ale mě nezastrašíš. Ani mi nijak víc neublížíš.''
Černovlasý se zastavil a prohrábl si štíhlými prsty dlouhé vlasy a šlehl pohledem k vypracovanému tělu svého společníka. Znovu se zamračil.
,,Ach, Itachi, tenhle tvůj výraz by rozesmál i mrtvolu.'' Zajatec si udržoval pobavený a zároveň znuděný výraz. Musí být přece něco, co by mu srazilo to jeho extrémní sebevědomí, pomyslel si Itachi.
,,Možná bychom měli přejít k trochu tvrdším praktikám, co říkáš Hidane?'' podíval se na spoutaného muže před sebou. Hidan klidně seděl s rukama za zády připoután k židli uprostřed zamčené, potemnělé místnosti. Nijak se nevzpíral, nevadila mu společnost pohledného Itachiho oblečeného pouze do černých kalhot a stejně tmavého tílka. On sám měl na sobě jen kalhoty. Ani netušil, jak se sem dostal. Itachi na něj pravděpodobně použil sharingan nebo jinou svojí vymoženost, protože za normálních okolností by ho sem nepřesunul. Nebyl to nějaký hubeňourek, postavu měl dost vypracovanou, ale na Hidanovi bicepsy neměl. Itachi na okamžik zapřemýšlel a potom odněkud vytáhl ostrý, dobře broušený nůž. Nastavil jej těsně před Hidanův obličej a pomalu ho posouval doleva a zase doprava.
,,Hezká hračka,'' pousmál se nadřazeně Hidan. Itachi se jemně dotkl čepelí jeho kůže a zanechal na ní malý škrábanec. Itachi nesnášel Hidanovu nadřazenost a navíc se mu chtěl pomstít za to co mu udělal před lety. Avšak Hidan, to jako pomstu, zdá se, nebral.
Itachi mu uštědřil na hrudi další malou ranku, ze které však tentokrát vytekla kapička krve. Naklonil se a kapku slíznul. Koutkem oka při tom spozoroval Hidanovi napnuté kalhoty.
Itachi si na svého společníka obkročmo sedl. Ten se jen pousmál a dál hleděl Itachimu do očí. Itachi zadoufal, že snad tohle pomůže a Hidan se konečně začne cítit zhrzeně a bude ho prosit, aby přestal. Itachi dobře věděl, že by stejně nepřestal, protože tahle hra se mu začínala dost líbit. Drsně políbil Hidana na ústa a jazykem si při tom dobýval cestu.
,,Můžeš to brát jako znásilnění,'' znovu Hidana políbil.
,,Mě se to ale líbí,'' tentokrát políbil Hidan Itachiho a jeho jazyk byl při tom ještě mrštnější.
Itachi zajel rukou až k rozkroku a stále připoutaný Hidan při tom zavzdychal. Zvrátil hlavu dozadu a poskytl tak Itachimu skvělou příležitost aby mu jazykem dlouze přejel po krku. Několik dalších minut se ještě tvrdě líbali. Při tom Itachi Hidanovi rozvázal ruce a ten se tak mohl beztrestně dotýkat téměř všech míst na společníkově těle, zatím však jen přes svršky. Po chvíli se Itachi postavil. Svlékl si triko i kalhoty. Jak Hidan zjistil, tohle byli jediné části oblečení, které na sobě Itachi měl.
,,Slušný,'' houkl uznale když pohledem přejel Itachiho tělo. Stále seděl, měl proto dobrý přístup k jeho vzpřímenému přirození. Nejprve se jazykem lehce dotkl špičky, potom obkroužil celý obvod Itachiho údu a nakonec si do úst vložil celý jeho objem. Itachimu díky Hidanovým dovednostem netrvalo dlouho aby se udělal. Poté stáhl kalhoty i Hidanovi a znovu si na něj obkročmo sedl. Žádná bolest to nedoprovázela, Itachi nebyl žádný zajíček. Hidan zavzdychal když se na něm Itachi začal pohybovat nahoru a dolů, při tom rukou přejížděl střídavě po Hidanově těle a po svém přirození. Netrvalo dlouho a oba vyvrcholili. Itachi se zvedl, rychle oblékl a odešel z pokoje. Na tohle jen tak nezapomene. A je rád, že na to nezapomene, pomysleli si oba ve stejnou chvíli.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 29. srpna 2012 v 20:41 | Reagovat

Četla jse,je to geniální!*-* Hele nemohla by jsi tu dát objednávku na povídky?:DDDD Já bych byla zájemnce XD

2 Ryu L ^_^ Ryu L ^_^ | Web | 29. srpna 2012 v 22:12 | Reagovat

hohóóó... tak tu mám zasa niečo pre lichotenie mojich očí :DDD...

3 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 29. srpna 2012 v 22:15 | Reagovat

Och pro mě věnovanou?!*o* To by byla pocta?*/////* Kdyby se ti někdy třeba chtělo,udělala by jsi mi na pár Naruto/Kiba?*-----*

4 Kesie-chan Kesie-chan | 29. srpna 2012 v 22:47 | Reagovat

Supeeeeer povídka :33333 ostatně jako obvykla ^^ spím u kamarádky takže ten zbytek si přečtu až dma ale tahle se ti moc povedla :))

5 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 30. srpna 2012 v 10:00 | Reagovat

Seme bude Kiba *-* A naprostý uke naruto!*///*

6 Koko-chan Koko-chan | E-mail | Web | 30. srpna 2012 v 18:40 | Reagovat

*////* och god! *0* Zajímavý pairing... ostatně jsem se tohohle páru celkem bála :D *takový sado-maso-hoši* Ale... úžasný :q

7 Myschelle Tategami Myschelle Tategami | E-mail | 19. června 2014 v 18:53 | Reagovat

Úúúúžo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama