Dávno po smrti X.

13. srpna 2012 v 10:12 | Hikari - san |  Dávno po smrti
Chtěla jsem se muži vysmeknout, ale nešlo to. Zkusila jsem křik, ale tím jsem je pravděpodobně pobouřila ještě víc. Jeden z nich mě srazil na kolena a praštil do úst pěstí. Po kopanci do břicha už jsem se přestala bránit. Cítila jsem, jak mi z nosu a rtu teče krev.

,,Okamžitě od ní vypadněte!'' Matně jsem slyšela jakýsi hlas.

,,Hele ať si kdo si nekecej nám do toho a radši se přidej!'' houkl další hlas.

,,Už se jí ani nedotkneš, ty zasranej hajzle!'' Ozvala se rána a pak zvuk, jako když se láme čelist. Někdo z mých společníků zřejmě dostal za vyučenou. Pak se ozavlo cvaknutí.

,,Ty vole, zavři tu kudlu!''

,,Až vypadneš ty i tvý zkurvení kamarádi!''

,,Magore! Kreténe!'' zaslechla jsem bezmocné hlasy a pak rychlé kroky (jestli se to šourání a zakopávání dalo nazvat kroky) pryč.

,,Hayley! Hayley, slyšíš mě?'' Začala jsem rozpoznávat Andreho hlas, ale nebyla jsem si jistá.

,,Jo…'' zamumlala jsem.

,,Bože, ty tě zřídili…'' pak jsem ucítila, jak mě (Andre?) bere do náruče a dál už byla jen tma.Pomalu jsem otevřela oči. Hned jak jsem procitla, začala jsem cítit bolest ve rtu a v břiše.

,,Hayley… jsi vzhůru?'' Teď už jsem si už byla jistá, že slyším Andreho. A taky jsem ho po chvíli uviděla.

,,Kde to jsem?'' Zeptala jsem se a rozhlédla se po absolutně neznámém pokoji.

,,U mě doma. V mém království!'' mírně se pousmál, snad poprvé od doby, co se známe a rozmáchl rukama, naznačujíc že tohle je jeho teritorium.

,,A co tady dělám?'' Zvedl se z židle, na které seděl a sedl si ke mně na postel.

,,Zhruba před třema hodinama jsi byla celkem brutálně napadená.'' Ano, vzpomněla jsem si uplně na všechno. Tmavá ulice, parta chlapů, pěsti a bolest.

,,Co mi všechno je?'' Pokusila jsem se vzepřít na loktech, ale v jednom z nich mě prudce bodlo a tak jsem zapadla zpátky do peřin.

,,Máš rozseklej ret a rozřízlou dlaň, asi jsi spadla na střep nebo na ostrej kámen. A asi tě čeká bolení břicha, kvůli tomu grázlovi, co tě nakopl.''

,,Jakto, že jsi tam byl?''

,,Po večerech se rád toulam ulicema…''

,,Nebyla to náhoda!'' trochu jsem zvýšila hlas.

,,Dobře, dobře… Já… já tě cítím… prostě vím, kde se nacházíš… chápeš? Jako když máš dvojče… Taky víš, kde přibližně je, protože myslíš podobně… je to divný…''

,,Ať je to jak je to, dneska mi to bylo vhod. Děkuju, Andre…'' Chvíli mlčel, asi byl v rozpacích ze svého dobrého skutku. Já se zatím dívala na ovázanou dlaň. Zkrz obvaz ještě trochu krve prosáklo, ale jinak byla rána perfektně ošetřená.

,,Jak víš, co dělat? Totiž… já si sotva nalepím náplast…a-'' chtěla jsem v otázkách pokračovat, ale on mi jemně přitiskl prst ke rtům.

,,Dívej, všechno ti řeknu, jinak se nepřestaneš ptát nikdy. No, můj táta, když ještě žil byl doktor a chtěl aby se jím taky stal… trochu sem toho od něj odkoukal. Než se stala ta… věc, byl jsem docela nešikovnej, často jsem si rozříznul ruku o skleničku, kterou jsem rozpil a tak… Asi budeš na dnešní noc muset zůstat u mě, protože ti začal solidně natejkat kotník. Nemusí to bejt nic vážnýho, ale dneska nejspíš domů už nedojdeš.'' Při poslední větě se mu v očích trochu zalesklo.

,,Neboj, svou dnešní dávku už mám za sebou.''

,,Co jsi udělal těm chlapům? Nezabils je, že ne…?'' Trochu mi přejel mráz po zádech. I přes to, co mi udělali a hlavně co by mi ještě udělali, jsem nechtěla, aby je Andre úplně oddělal.

Chvíli přemýšlel. ,,Nejspíš ne. Bohužel, nestihl jsem to.'' Protočila jsem oči v sloup, nad tím typickým cynismem v hlase, ale byla jsem ráda, že tu teď jsem s ním. Až teprve teď jsem si pořádně mohla prohlédnout tmavý pokoj, ve kterém jsem ležela. Postel byla celkem nízká, hned vedle se nacházela skříň, také ne moc velká. Dá se říct, že všechno tady v té garsonce bylo malé, ale na mrtvého ''feťáka'' celkem uklizené.

,,Máš to tu hezký.''

,,Nic moc, jenom podnájem. Ale nepotřebuju víc. Nikdo, kromě mě sem nechodí a řekni sama, na co potřebuje troska jako já luxus.''
,,Nemyslím, že jsi troska…'' Ještě než jsem to dořekla, ucítila jsem, jak se jeho prsty pomalu proplétají s těmi mými. Už dávno, jsem se rozhodla, že se svými city absolutně zaobírat nehodlám, poněvadž nejsem žádná romantička a nebudu se sama sebe ptát pitomými otázkami typu ,,miluji ho či ne''… a tak jsme jen seděli naproti sobě a dívali se jeden druhému do očí. Ano, uznávám, je má nádherný… a bohužel nejenom je. Ještě nikdy jsem neviděla bledší oči, než ty jeho. Vodově modrým pohledem mě probodával už od mého nástupu do školy. Jeho pohled byl teď trochu zakalený, nejspíš dávkou heroinu v krvi, ale nevadilo mi to. Po chvíli mi Andre položil hlavu do klína a zavřel oči. Jednu ruku mi stále svíral a druhou jsem mu jemně čechrala vlasy černější než eben. Kromě toho, že mě napadlo, že na mrtvého člověka vypadá až moc dobře jsem si uvědomila i to, jak ironicky spolu musíme vypadat, když jsme se ještě před pár týdny nenáviděli. Ale myslím, že na tom teď ani moc nesejde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elfel Elfel | Web | 13. srpna 2012 v 17:10 | Reagovat

:D :D Krása, sfoukl jsem to za 6 minut ,všechny kapitoly co jsem nestihl- všechny 2! :D :D čekááám že se něco stanee :D

PS: Nevracím se, ten článek se vůůůůůůbec nepublikoval!!!! Jen necelá první věta!!!

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 13. srpna 2012 v 18:27 | Reagovat

Ježiši dojdi už k novým dílům,já tu umírám!XD

3 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 13. srpna 2012 v 20:03 | Reagovat

Já každý díl četla každý měsíc!:DD Znám to nazpaměť!XD

4 Ryuu L ^__^ Ryuu L ^__^ | Web | 14. srpna 2012 v 15:29 | Reagovat

Tie príbehy sú úžasné O.O
nebude ti vadiť, ak si ťa hodím medzi blogy, kt. rada navštevujem? :).. rada by som si ďalej prezerala tvoje práce *^__^*

5 Elfel Elfel | 17. srpna 2012 v 16:44 | Reagovat

A další kapitoly ne-e??? :P

6 Kesie-chan Kesie-chan | 19. srpna 2012 v 22:26 | Reagovat

Tákže naprosto super !! :D Sice násilí pokud zrovna někoho nevraždim já nemusim ale to jak jí Andre zachránil bylo sladkýý ! :D Piš, piš a piš nebo se zbláznim sakra !! :D Honem honem honeeeeem ! :D

7 Lůca Lůca | Web | 14. července 2013 v 13:20 | Reagovat

/////< to bylo hustokrutěpřísný <3 prostě dokonalost sama :3 Andre a Hayley jsou spolu tak ňuňatý <3 začínám být/jsem na týhle povídce závislá :D

8 Amy Amy | Web | 11. srpna 2013 v 11:03 | Reagovat

Súhlasím z Lucou :D Je to naprosto dokonalé :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama