3Days VI.

30. srpna 2012 v 13:00 | Hikari - san |  3Days
Tak předposlední kapitolka n_n

Tentokrát mé probuzení nebylo tak rozmazané. Taky jsem si všechno pamatoval. Posadil jsem se a z pod peřiny vytáhl svou ovázanou ruku a zkusil zahýbat volnými prsty. V dlani mě trošku bodlo, s původní bolestí se to ale nedalo srovnávat. Vedle mě na posteli ležel Claude. Všiml jsem si, že jeho černé vlasy jakoby řídly a temná barva se z nich vytrácela. Byl do půl těla přikrytý dekou, takže jsem mohl vidět, že jeho záda jsou samá modřina. Ještě víc, než když jsem si podlitin všiml posledně. Vypadal, že spí. Natáhl jsem k němu ruku, abych ho pohladil po propadlých tvářích. Věděl jsem, že bych neměl, ale on byl prostě tak neškodný a roztomilý, když spal. Ještě než se moje prsty stihly dotknout jeho vlasů, prudce se najednou zvedl a chytil mě za ruku. Takže nespal. Nikdy ho nezastihnu nepřipraveného. To znamená, že se odtud asi nikdy nedostanu. Claude se posadil a opřel si hlavu o mé rameno a jednou rukou mě objal kolem pasu.

,,Už si tě moc dlouho užívat nebudu…'' Zamumlal potichu. Zbystřil jsem.

,,A jak dlouho ještě jo?'' Doufal jsem marně. Místo odpovědi jen přitiskl své rty k těm mým. Chvíli je tak nechal, potom je pootevřel a přidal jazyk.

,,Miluju tě,'' zašeptal, když se ode mě odtrhl. Po zádech mi přeběhl mráz.

,,Jo, já vím…'' vydechl jsem rezignovaně. Nebylo na něm poznat, jestli ho tahle odpověď potěšila nebo naopak. Vstal z postele a hrozně se rozkašlal. Musel se chytit pelesti postele aby neupadl. Panebože, ještě mě nakazí nějakou šílenou nemocí. Nedokázal jsem se zvednout a pomoct mu. Cítil jsem zadostiučinění, že taky trpí. Vytratil se do nějaké místnosti, kterou jsem pravděpodobně ještě nenavštívil a vrátil se z ní s čistým obvazem a nějakou divnou mastí. Pak si sedl zpátky na postel a začal z mé poraněné ruky sundávat staré obvázání. Když se dostal k poslední vrstvě, ucítil jsem štiplavou bolest. Pořezaná dlaň vypadala docela děsivě, až jsem musel odvrátit pohled. Zpátky jsem se podíval, až teprve když jsem měl ruku namazanou mastičkou a ovázanou novým obvazem. Pak odněkud vytáhl plato s bílými pilulkami. Toho jsem se trochu zalekl. Jasně, jednou mi sice ''pomohl'' tím sladkým čímsi, ale tohle jsem riskovat nechtěl. Nic jsem ale neříkal a poslušně si strčil jeden prášek do úst a neptal se, na co to je. Claude mi donesl sklenici s vodou a vzhledem k tomu, že nepozoroval žádné mé vzpouzení, zase se natáhl na postel, aniž by mě nějak sledoval a hlídal. I když… u něj člověk nikdy nevěděl… Zasunul jsem si pilulku pod jazyk a vypil vodu. Pak jsem si lehl k němu.

,,Sladké sny,'' zašeptal a políbil mě na čelo. Zavřel jsem oči a otočil se zády k němu. Po chvilce jsem začal pravidelně oddechovat. Stálo mě to hodně soustředění, protože dech se mi zrychlil vzrušením, když jsem ho asi po dvaceti minutách uslyšel vstávat. Claude se opět dusil záchvaty kašle a bylo slyšet, jak se musí chytat různých předmětů, aby došel… nevěděl jsem kam. Nemohl jsem se otočit, ale měl jsem rušení, že jeho kroky vedou do oné, pro mě neznámé místnosti. Za chvilku jsem uslyšel rány. To už jsem se neudržel a potichu se zvedl. V místnostech bylo šero, osvětlení tvořily jen malé lampičky. Nakoukl jsem do pokoje. Tahle místnost nebyla tak krásná, jako ty ostatní. Byla uplně obyčejná, tvořila ji jen malá komoda, kolem které byly rozházené pilulky snad všech barev, a dvojlůžková postel. A na té ležel Claude, v obličeji šedobílý a zpocený. Zíral do stropu a ztěžka oddechoval. Zapomněl jsem na to, že mám tvrdě spát a vkročil do pokoje. Podlaha zavrzala, Claude ztěžka otočil hlavu. V jeho očích bylo vidět zděšení. Pokusil se zvednout.

,,Co-co tady děláš?!''
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 30. srpna 2012 v 13:34 | Reagovat

*////////////* ohnem další nemůžu se dočkat,jsi génius všech géniu!!!

2 Kesie-chan Kesie-chan | 31. srpna 2012 v 19:08 | Reagovat

Tady ti na to řeknu jen WOW a pádim dál protože delší koment nesvedu O.o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama