3Days III.

10. srpna 2012 v 13:10 | Hikari - san |  3Days
Tak jsem se dokopala k napsání dalšího dílu :) promiňtě mi chyby, píšu dost rychle, jak mě napadaj věci a nekontroluju to po sobě, tak snad to bude čtitelné :) ať se líbí :)


Opřel jsem se o chladnou zeď. Bolelo mě celé tělo, byl jsem od krve a od sperma. Jediné, do čeho jsem se mohl obléct, byly kalhoty, protože zbytek oblečení byl roztrhaný. Tak jsem se alespoň cáry trička otřel, bez vody a mýdla jsem toho však příliš nedokázal. Bylo mi do breku. Lehl jsem si a třásl se zimou.

Nevím, jak dlouho jsem tam takhle ležel, když se znovu otevřely dveře a v nich se objevily rozježené černé vlasy. Otočil jsem se k nim zády. Už jsem nechtěl další tvrdý a bolestivý sex ani nic jiného. Za chvíli jsem na sobě ucítil jeho ledové prsty. Nereagoval jsem. Kromě jeho prstů se mě dotýkalo ještě něco měkkého a teplého. Deka. Zabalil mě do deky.

,,Vstávej, Nathe, '' řekl tiše. Aha, takže on i ví, jak se jmenuju. Ani jsem se nepohnul. Čekal jsem bolestný úder nebo kopanec. Místo toho mě chytl za paži, nehty mi přitom zaryl do ruky a to bolelo i přes deku. A pak mě bez jakékoliv větší námahy prostě vytáhl na nohy. Nedokázal jsem skrýt údiv a zděšení zároveň. Černovlásek, ačkoliv rány dokázal rozdávat dost silné, byl dost hubený a drobný a já jsem nemohl uvěřit, že mě dokázal jednou rukou zvednout. On využil mého záseku a rychle mě políbil. Ale tak nějak něžněji než obvykle. Prostě jen přitiskl své rty na moje. Proti mé vůli jsem ucítil mravenčení.

,,Pojď,'' vzal mě za ruku a vedl ven ze dveří. Ven z mé cely.

Vešly jsme do tmavé chodby. Absolutně jsem netušil, kde to jsme. A i přesto, že podivný šílenec mě nejspíš mohl každou chvíli zabít, jsem se poslušně nechal vést chodbami až do pokoje (nebo pokojů) mého věznitele.

Když se přede mnou otevřely dveře, spatřil jsem krásnou světlou místnost. Byla tam obrovská postel, svíčky, křesla, všechno v červeno béžových barvách. Jediné, co mě zarazilo bylo to, že v místnosti nebylo ani jediné okno. Takže jsem stále nevěděl, kde to jsem. Předpokládal jsem, že takových pokojů je tu ještě víc, odněkud mi přece museli nosit jídlo a pití. Ve svém otrhaném oblečení jsem se tu cítil tak nějak poníženě a uboze. S tím jsem si ale nemusel dělat starosti dlouho, protože než jsem se nadál, černovlásek ze mě strhal špinavé kalhoty i deku a odvedl mě do druhé místnosti. Byla to koupelna, stejně krásná, jako ložnice. Prostoru dominovala velká vana se zlatými nožkami. Na stěnách visela zrcadla, všechno bylo tak čisté a luxusní… k majiteli mi to vůbec nesedělo. Nevypadal totiž jako boháč, co si tohle všechno může dovolit. Než jsem si stačil celou koupelnu prohlédnout, můj společník už do vany napouštěl horkou vodu. Musím uznat, že jsem se už nemohl dočkat, až se do té lázně ponořím a očistím ze sebe všechnu tu špínu. Černovlásek se také svlékl a já si konečně mohl nenápadně prohlédnout na světle. Ano, byl krásný, ale na několika místech těla měl tmavé modřiny. Samozřejmě jsem se neodvážil na nic zeptat a radši vlezl do vany. On mě hned následoval. Každý jsme seděli v jednom rohu a já se odvážil opatrně zeptat na něco, co mě zajímalo od začátku.

,,Co… co chceš udělat, až mě tady začne hledat policie…?'' Čekal jsem na jeho reakci. On zůstal úplně klidný.

,,Nebudou tě tu hledat… Bydlíš přece sám ne? Nikomu chybět nebudeš,'' ďábelsky se pousmál , ,,a co se týče práce… Tam od pondělí týden marodíš. To znamená od zítřka. Dostali od tebe mail. A mě týden naprosto stačí.''

Opět jsem nemohl uvěřit vlastním uším. Vztek ve mně bublal. Prudce jsem se zvedl a chtěl z vany vylézt, on byl ale rychlejší a přišpendlil mě zpátky do vody.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Koko-chan Koko-chan | E-mail | Web | 10. srpna 2012 v 20:18 | Reagovat

No... já mám radši takový ty jemnější věci :D ... ale těším se na pokračování..!

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 11. srpna 2012 v 15:36 | Reagovat

Génie!♥

3 Elfel Elfel | Web | 13. srpna 2012 v 17:19 | Reagovat

Wiiiiiiiiiiiiiii dalšííí díííl :oooooooooooooo :D Ale přečtu si ho ,až budu doma zase sám xDDD Teď mažu vytírat...jsem ve skluzu jako prase :D

4 Ghita *_* Ghita *_* | Web | 13. srpna 2012 v 18:16 | Reagovat

Dokonalé další díl ..:)
Super..:)Chtěla jsem už napsat včera,ale bohužel mi ted nedešel tři dny internet a včera jen pět minut a nestihla jsem to..:/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama