3Days II.

2. srpna 2012 v 10:14 | Hikari - san |  3Days
Tak už jsem tu povídku přesunula do kapitolovek, protože to vypadá na víc jak dva díly... :D Je to slátanina, ale docela dobře si u toho vždycky oddechnu, nemusím moc přemejšlet, prostě píšu co mě zrovna napadne, je to velice osvobozující :D nevím teda, jak se to bude líbit vám no, to je riziko, když píšete bez rozmyslu :D ale já doufám, že jo :)

Jeho rty byly ledové a já se musel opět zachvět. Jazykem se tvrdě snažil dostat se k mému a rukama mi přitom přejížděl po těle. Jeho polibky byly chtivé a lačné, snažil jsem se mu je oplácet stejnou měrou. Nechtěl jsem se ho vytočit a být zase mlácený. Občas mě ale kousl do rtu tak, že jsem ucítil kapičky krve. Jeho to ale zřejmě vzrušovalo. Pak se ode mě odtrhl. Prsty zahákl za triko a jedním rychlým pohybem ho roztrhl a odhodil. Polibky okamžitě nasměroval na můj obnažený hrudník. Ale musel jsem uznat, že chvílemi jeho laskání bylo příjemné, v rozkroku se mi začínala dělat boule. Obzvlášť když jazykem rychle přejížděl přes bradavky a kolem nich. Neudržel jsem se a zavzdychal. Rukou jsem mu zajel do černých vlasů. On po chvíli přestal, pevně mě chytl za ramena a vytáhl mě na nohy. Pak se mnou silně praštil o zeď a znovu mě začal líbat. Prsty levé ruky mi zarýval do kůže, zatímco tou druhou mi obratně rozepínal kalhoty. Každý jeho dotek byl až děsivě dravý a hrubý, můj rozkrok přesto stále nabýval na velikosti. Když od všech svršků osvobodil mě, sundal si i svoje oblečení. Nutno podotknout, že mnohem mírnějším způsobem, než to moje. Tělo měl stejně krásné, jako obličej, jen trochu moc hubené. Pak se hbitě sehnul k mému tvrdému údu. Jazykem opět odváděl skvělou práci, hlavně když jím kroužil kolem žaludu a já začal znovu sténat. Potom vzal do úst celý objem a začal sát. Bylo to neuvěřitelně příjemné. Už jsem měl jen kousek do vyvrcholení a on… přestal. Myslel jsem, že mi rozkrok snad praskne, hrozně jsem chtěl, aby pokračoval, on se však jen tajemně pousmál a obrátil mě zády k sobě. Věděl jsem co přijde a začal jsem mít obavy, jestli jsem udělal dobře. On se s tím rozhodně nebude zdržovat jemně, něžně… A taky že jo. Trochu jsem se předklonil a roztáhl nohy a vzápětí mě ochromila pronikavá bolest. Na nohách jsem ucítil horké pramínky krve. Vrazil do mě celou svou délku najednou. Zavřel jsem oči a snažil se zhluboka dýchat. Byl jsem vděčný alespoň za to, že nezačal hned přirážet, ale chvíli počkal. Možná než si zvyknu nebo jen pro své potěšení. Třeba si jen chtěl užít ten okamžik, že mě konečně dostal. Po dobrém.

Po chvilce se začal pomalu pohybovat, stále to bolelo, ale ta největší bolest už naštěstí odeznívala. Když začal zrychlovat, pro zpříjemnění jsem rukou zajel ke svému pokladu, abych konečně dokončil to, co můj společník začal. Oba jsme se zrychlujícími se přírazy stále hlasitěji a hlasitěji vzdychali, na zádech jsem cítil jeho nehty stále hlouběji a bolestněji ve své kůži. S posledním přírazem jimi prudce sjel po zádech až na boky a já znovu ucítil horko. Nejspíš jsem měl záda úplně rozedraná. Ale ani ta bolest nezabránila našemu slastnému společnému vyvrcholení. Unaveně jsem se zhroutil na studenou podlahu. Na nohách jsem měl zbytky sperma a krve, celé tělo mě bolelo. Ale černovlásek vypadal vesele a šíleně zároveň. Mile se usmíval, ruce měl přitom od krve. Tu si otřel do mého roztrženého trička a sám se začal oblékat. Seděl jsem, sledoval ho a čekal, co bude dál. Když se oblékl sklonil se ke mně a políbil mě. A pak prostě odešel. Asi tři vteřiny jsem jen tupě zíral na dveře. Pak jsem se rychle zvedl a doběhl ke dveřím.

,,Dal jsem ti, cos chtěl! Tak mě, sakra, nech jít!'' Věděl jsem, že odpovědi se asi nedočkám. Můj věznitel už dávno odešel… bůh ví kam. Najednou se ozval sladký hlas.

,,Ale když se mi to s tebou tak líbilo, přece teď jen tak nenechám odejít…'' To, co odpověděl, mě na chvíli úplně přimrazilo k zemi. Vztekle jsem praštil pěstí do dveří. Tak teď už jsem totálně v hajzlu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 2. srpna 2012 v 12:16 | Reagovat

OMG já jsem v Yaoi nebi!!!!*//////* HOnem další dílek!

2 Bonitka ◡‿◡✿ Bonitka ◡‿◡✿ | E-mail | Web | 2. srpna 2012 v 13:53 | Reagovat

Pekný obrázok k poviedke :)

3 Bonitka ◡‿◡✿ Bonitka ◡‿◡✿ | E-mail | Web | 2. srpna 2012 v 14:21 | Reagovat

Boli sme SB na tomto tvojom blogu :) Ale to bolo ešte za čias anime a mangy ! XD A ďakujem za pochvalu ! ;-)

4 Ghita *_* Ghita *_* | Web | 3. srpna 2012 v 9:48 | Reagovat

dokonalé...o.O šup dal :)

5 Gabina Gabina | 12. května 2013 v 20:00 | Reagovat

Boží poviedka :-P

6 willow willow | 22. ledna 2014 v 9:26 | Reagovat

Jj me se taky líbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama