The Twins - yaoi

19. července 2012 v 10:00 | Hikari - san |  Jednorázovky
Já prostě miluju sourozeneckou lásku *-* Když jsem jí psala, myslela jsem si, že je to tak vrchol mého úchylismu... :D ale teď už vím, že není :) doufám, že se vám bude líbit :))
Název: The Twins
Anime: žádné
Pár: Hiashi/Ayashi
Žánr: yaoi, romantika
Varování: Yaoi, twincest
Věková hranice: 18+

Blonďatý chlapec rychle kráčel po školní chodbě a rozhlížel se kolem sebe, až jeho velké oči konečně narazily na osobu, kterou hladal.
,,Hiashi - kun!'' zavolal blonďáček a rozběhl se za svým o minutu starším bratrem, dvojčetem.
Hiashi a Ayashi byli dvojčata, od sebe skoro k nerozeznáním . Oba měli blonďaté rozčepýřené vlasy a průzračné zelené oči. Hiashi byl však trochu dospělejší a rozvážnější než jeho bratr, roztomilý a nevinný Ayashi.
,,Copak je, Ay-chan?'' pozvedl Hiashi obočí a čekal, co z klučiny vypadne.
,,No, Hiashi… víš… jedna… ehm, jedna holka… ona mě…'' kotal Ayashi.
,,…Pozvala na rande?'' zasmál se Hiashi. ,,To je fajn, ne?''
,,No… ne. Hiashi, já… já vůbec nevím, co mm dělat! Nikdy jsem ještě s holkou nebyl,'' Ayashi se na bratra díval napůl vyděšeným a napůl prosebným pohledem.
,,Fajn,'' vydechl rezignovaně Hiashi, ,,doma něco vymyslíme…'' Hiashi nikdy nedokázal odolat roztomilému pohledu svého brášky a byl schopen pro něj udělat cokoliv, když se na něj takhle díval. Po vyučování se Ayashi ploužil ulicemi domů. Bylo mu šestnáct a na rozdíl od Hiashiho ještě žádnou dívku neměl. Celkem se za to styděl a doufal, že mu starší, zkušenější bráška nějak pomůže, i když naprosto nevěděl jak. Doma mrsknul taškou do kouta a v pokoji, roztažený na posteli čekal na Hiashiho. Netrvalo dlouho a klaply dveře od bytu. Ayashi byl rád, že jeho dvojče konečně dorazilo, neměl rád být sám v tom prádném bytě. Slyšel typický hluk, který Hiashi vždy udělal. Klíče letící na poličku, z ní pak na zem, šustění bundy se špatným poutkem, se kterým vždy zápasil půl hodiny a nakonec zakopnutí o práh do obýváku.
Za chvíli zavrzala podlaha v jejich společném pokoji.
,,Ahoj, Hiashi,'' Ayashi se na posteli posadil.
,,Nazdar sváděči,'' zasmál se Hiashi a přisedl si k bratrovi.
,,Tak co bys chtěl vědět?''
,,Já… jak se mám chovat? O čem se s ní bavit? Nevím vůbec nic!'' Ayashi si složil hlavu do klína.
,,No, v první řadě bys měl být sám sebou a uvolněný. Můžeš se s tou holčinou bavit o čemkoliv, o hudbě, od filmech, o škole…'' Hiashi se na mladšího brášku povzbudivě usmál.
,,A co… co… l-líbání?'' Ayashi se při vyřčení té věty okamžitě začal červenat. Hiashi chvíli zíral do země než trochu rozpačitě promluvil.
,,Tohle… se asi nedá moc dobře vysvětlit… to musíš zažít…'' znovu se zamyslel a pak se naklonil k Ayashimu.
,,Jen kdyby ti nevadilo… si to vyzkoušet…'' obličeje měli teď téměř u sebe a oběma dvěma se začínal zrychlovat dech.
,,N-nevadilo…'' zašeptal Ayashi s přivřenýma očima a ihned po tom ucítil na svých rtech ty bratrovo. Hiashi se nejdříve jemně dotkl svými rty Ayashiho, poté trochu přitlačil a jazykem se dostal dál. Netrvalo dlouho a vášnivě se líbali. Když se celý zadýchaní odrhli Hiashi se trochu začervenal.
,,To není…'' začal Ayashi.
,,Není to správné…jo…'' dokončil větu Hiashi. Bratři se na sebe podívali a znovu se k sobě přitiskli. Ayashi se také zapojil a jazykem ochutnával Hiashiho ústa. Hiashi začal pomalu pokládat Ayashiho pod sebe na postel a když už byl na zádech, lehl si na něj. Mohl tak ještě víc cítit vzrušení narůstající v bratrových kalhotách. Sjel rukou níž a vyhrnul Ayashimu triko. Dlaní přejížděl po jeho hebké kůži a plochém bříšku. Když se od sebe odtrhli, Ayashi se rychle převalil nad Hiashiho a sedl si na něj. Znovu se políbili, zatímco Ayashi rozepínal bratrovi košili. Hiashi po chvíli zase dostal své dvojče pod sebe a pokračoval v tom, co začal. Jazykem sjížděl Ayasimu po krku níž, až se dostal k lemu kalhot. Z úst jeho bratra se ozval vzrušený vzdech a Hiashi mu začal rozepínat rozepínat poklopec. Vložil si Ayashiho vztyčenou chloubu do úst a začal jej jemně sát. Ten přerývavě dýchal a zarýval prsty do deky. Hiashi pomalu kroužil jazykem po bratrově penisu až se dostal k žaludu. To stačilo k Ayashiho vyvrcholení.
,,Bráško…'' udýchaný Ayashi si přitáhl Hiashiho blíž ke svým rtům a políbil ho. Dlouho u sebe ale rty nezůstali. Oba věděli, co přijde teď. Hiashi bratrovi opatrně rozevřel nohy a zasunul do něj nejdříve jeden prst a potom i další dva. Ayashi při každém proniknutí bolestně sykl. Hiashi si skousl spodní ret. Po minutě ale přesto do svého dvojčete pomalu vnikl. Ayashi zavzdychal a tak jeho bratr usoudil, že se mu to nejspíš líbí a začal se v něm pomalu pohybovat. Postupně zrychloval až dosáhl vyvrcholení. Lehl si vedle Ayashiho a oba zrychleně oddechovali.
O pár dní později
,,Tak co, brácho, jaký bylo rande?'' zvědavě se ptal Hiashi, když Ayashiho zastihl na školní chodbě.
,,Nešel jsem na něj,'' odpověděl klidně Ayashi přerovnávajíc si učebnice v tašce.
,,C-cože? Jak to?'' Hiashi nechápavě vetěl hlavou. Zrovna procházely kolem prázdného koutu se školními záchodky.
,,Třeba proto, že… chci… tebe,'' poslední slova Ayashi už téměř zašeptal a nenápadně bratra postrčil do dvěří pánských toalet.
a perlička na závěr: soulož tam původně vůbec být neměla, ale připadalo mi to málo zvrhlé tak sem jí tam dala.. xDD
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kesie-chan Kesie-chan | 19. července 2012 v 12:14 | Reagovat

Mmmmm... dva bráškové... Ty úchyle ! :D Mno dobře přiznávám... mě se to líbilo xDDD Byla to jedna z tvých nejlepších povídek ;D

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 19. července 2012 v 14:58 | Reagovat

To je *-* Hej já tu mám nesobleed jak svině *////* XD

3 Elfel Elfel | Web | 19. července 2012 v 17:51 | Reagovat

:DDDD Hele...tak to by mě zajímalo, co je tím vrcholem tvého "tvárnění". :DD Ale líbilo sem i to strašně!!!!

Poznámka: Pokud mohu, jen bych vytkl jednu věc, neopakoval bych tam tolikrát ta jména, když je jasné, že jsou v pokoji, nebo u postele je oni dva :D Spíš sem si toho všímal v prvních odstavcích, pak už jsem si jen zbytek představoval xDDDD Ale fakt jako luxus!!!

Ale jako že na jeden řádek napíšeš: "a pak do něj opatrně vnikl" a na další větě je, že už hotový leží vedle něho...wtf!? :DDD Trochu jsi měla rozepsat ten pohlavní styk. :D Tos mne jako dostala xDD To je jak kdybych napsal: A pak do něj bráška opatrně vnikl. Najednou se po vyvrcholení schoulil vedle něj." Jako kde je to nejlepší!? :DDDDDDD Rychle další!!!! :D A jezdi tím metrem, nebo čím jsi to jela, častěji!!! :DD  

Fakt luxus!!!! :DDD*

PPS: Díky za pochvaly xD Opět

4 Elfel Elfel | Web | 19. července 2012 v 19:53 | Reagovat

Néé já myslel, že jsi to mohla více rozepsat, dát více vzdechů, doplnit třeba pohyby rukou, polibky, pohledy, co dělali třeba s pokrývkou, polštáři nebo...
Se jmény máme problémy všichni, to byla jen ubohá připomínka.
Ty jsi napsala, jestli to nebyl hrozné?? Četla jsi můj komentář? BYLO TO TOTÁLNE LUXUSNÍÍÍÍ!! :D napiš další!! :D

5 Elfel Elfel | Web | 19. července 2012 v 19:55 | Reagovat

S tím internetem je mi to líto :-( Ale jsem rád, že mou povídku čteš :D. Jsem ti strašně vděčný za chválu, komentáře. Už mne unavuje číst ty ubohé komentáře typu: "Pěkné :)" s úmyslem si zvýšit návštěvnost. To ať raději zabrousí na websurf :DDD

6 Ghita *_* Ghita *_* | Web | 19. července 2012 v 21:15 | Reagovat

Užasné,dokonalé souhlasim s Elfel,trošku ty jména a to vyvrcholení,ale jinak super :)

PS:Ahoj SBčko prosím dáš mi hlas v souteži SONZ?
Odkaz najdeš na téhle stránce :) http://leili.blog.cz/1207/prosim-o-hlas-a-o-zucastneni
Velmi moc bych ti byla vděčná :)
Popřipadě děkuji. :)

7 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 19. července 2012 v 21:18 | Reagovat

Wow XD vydarilo sa ti to :3 píšeš veľmi dobré poviedky :3

8 Rin Rin | 8. února 2016 v 20:28 | Reagovat

*nosebleed* :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama