Saving Sex - yaoi

17. července 2012 v 9:29 | Hikari - san |  Jednorázovky
No, tak nevím nevím, tahle povídka nakonec neni úplně podle mých představ... tak jsem zvědavá co na ní řeknete vy.. :) Nebudu to nějak víc okecávat nebo se nakonec neodhodlám jí sem dát... :) A doufám, že mi to udělá odstavce... nějak to poslední dobou zlobí


Název: Saving Sex
Anime: nezařazené
Pár: Michael/Cam, Cam/Travis
Žánr: yaoi, romantika
Varování: yaoi
Věková hranice: 18+


Cameron a Michael. Dva úplně odlišné světy a přesto našly jeden stejný. Svět, ve kterém spolu žili v pronajaté garsonce a nad hlavou jim den co den dupali sousedi. Ale přesto byli spokojení, protože byli spolu.

Michael, černovlasý mladík se zářivě zelenýma kočičíma očima, černě nalakovanými nehty a řetězy na pásku byl velmi výbušné povahy. Naproti tomu Cam, blonďáček s tmavýma, čokoládovýma očima a roztomilým obličejem byl vždycky klidný a rozvážný. Michaelovi bylo dvacet pět a každý den trávil v nudné práci s nepravidelnou pracovní dobou, Camovi bylo osmnáct a každý den se těšil do školy na studium. Ale stejně si ti dva rozuměli i beze slov…Znovu jsem zasténal, když mi Michael přejel jazykem po krku. Leželi jsme oba úplně nazí na našem rozkládacím křesle a užívali si vzájemnou blízkost. Přitáhl jsem si Michaela k sobě a náruživě ho políbil. On mi přitom rukama přejížděl po celém těle a když se dotkl rozkroku, celé mé tělo zalila vlna vzrušení. Pak se pomalu začal přesunovat dolů, občas někde zastavil aby mě dráždil jazykem a když se dostal až k mojí vztyčené chloubě… zazvonil telefon. Zamračil jsem se a tázavě se podíval na Michaela. On omluvně pokrčil rameny a vydal se k mobilu. Sledoval jsem jeho krásné vypracované tělo zdobené propracovanými obrazci, se kterými si tatéři museli opravdu vyhrát. Z předsíně jsem slyšel tlumený hovor, nerozuměl jsem přesně, o čem se Michael se svým nadřízeným baví, ale podle jeho souhlasného mumlání a slůvka ano, jsem poznal, že volá šéf a že další rozkoše už si zřejmě neužiju.

,,Promiň, já musím do práce…'' Michael se už ani nějak víc neobtěžoval s vysvětlováním a v rychlosti jedné nanosekundy na sebe naházel první oblečení, které našel. Pak mě rychle políbil na čelo a než jsem se stihl vzpamatovat, bouchly za ním dveře. Takhle to bylo už asi dva týdny. Vždycky v tom nejlepším prostě Michael musel odejít do práce. A nebo já do školy, na odpolední hodiny. Povzdechl jsem si a rukou zajel pod deku, kterou jsem se mezitím přikryl. Začal jsem přejíždět po svém vzrušeném údu a představoval si, jako by to dělal Michael…Když jsem se druhý den vracel z odpoledního vyučování, kupodivu už byla docela tma. Trochu jsem přidal do kroku, protože než jsem se dostal k našemu domu, musel jsem projít několika tmavými ulicemi, kde se čas od času poflakovaly nepřizpůsobivé existence, které jsem v lásce rozhodně neměl. Ruce jsem měl vražené v kapsách a přemýšlel jsem nad tím, jak mě bude doma čekat prázdný byt.

,,Nemáš cigáro?'' Odtrhl jsem oči od země a podíval se po tom hlase. Doufal jsem, že otázka nebyla adresovaná mně. O roh jednoho ze zchátralých vybydlených domů se opíral mladík oblečený v maskáčové mikině a odrbaných kalhotách. Do obličeje mu spadlo pár pramenů fialovo-černých vlasů, přesto jsem však viděl, že se dívá přímo na mě. Když jsem jen stál a nereagoval, kluk se odlepil ode zdi a přišel až ke mně.

,,Tak co? Máš nebo ne?'' Zaujatě si mě prohlédl. Měl jsem na sobě čistou kostkovanou košili a černé rifle a vůbec všechno moje oblečení oproti tomu jeho skoro svítilo. Konečně jsem se zmohl na odpověď.

,,Ne, já nekouřím,'' už jsem chtěl zase pokračovat v chůzi, ale kluk mi zastoupil cestu.

,,Ani zdravě ne?'' Šibalsky se pousmál. Když jsem ho teď viděl zblízka, všiml jsem si, že je celkem hezký. Vlastně hodně hezký. Měl zářivě modré oči a jemné rysy. Vlasy měl odbarvené na černo s fialovým melírem. Byl stejně vysoký jako já, možná o něco vyšší. Ve tváři byl dost hubený a měl vážně sexy úsměv. Jeho otázka mě trochu vyvedla z míry. Ucítil jsem jeho ruku jak se dotýká mé tváře. Chtěl jsem odejít a nenechat toho divného týpka na mě sahat, ale tak nějak jsem byl přilepený na místě. Vzpomněl jsem si na Michaela, na to, jak ho miluju, ale taky na to, jak on dává přednost práci přede mnou. Podíval jsem se na modrookého chlapce přede mnou a usmál se.

,,Zdravě jo. A jde mi to skvěle.'' A najednou jsme se líbali. Prudce vsunul jazyk mezi mé rty a dravě mě k sobě tiskl. Veděl jsem, že teď už není cesty zpět. Přesunuli jsme se do tmavého zapadlého vchodu oprýskaného domu. Boule v rozkroku sílila, zatímco jsme ze sebe servávali svršky (nebo alespoň ty podstatné části jako třeba kalhoty). Byla sice tma, ale teplo, takže mi to nevadilo. Ukázalo se, že neznámý má pod mikinou už jen své krásné tělo. Přejel jsem prsty po jeho světlé kůži až k rozkroku, za který se rozhodně nemusel stydět. Chytil jsem jeho chloubu do ruky, ale on mi položil ruce na ramena a jemně mě zatlačil dolů. Pochopil jsem, že to asi nechce protahovat. Nejdříve jsem špičkou jazyka obkroužil žalud a potom celou jeho délku. Ve vlasech jsem ucítil jeho dlouhé štíhlé prsty. Potom jsem si ho vložil do pusy celého a začal nejdřív jemně sát. Nad sebou jsem slyšel jeho slastné steny. Začal jsem ho sát rychleji a občas po něm přejel jen jazykem. Po chvíli jsem ucítil v ústech jeho vyvrcholení. Nenápadně jsem ho vyplivl na chodník a zase si stoupnul.

,,To bylo vážně luxusní…'' zašeptal mezi výdechy. Potom mě zase náruživě políbil. Ještě stále neměl dost. Stačilo abychom se chvíli vzájemně dráždily jazyky na všech možných částech těla a jeho penis byl opět vztyčený. Prudce mě k sobě otočil zády. Mírně jsem se předklonil, abych mu umožnil lepší přístup. Bez přípravy do mě drsně vniknul, až to trochu zabolelo. Po chvilce jsem si však zvyknul a rukou zajel k svému pokladu, který mě už skoro bolel. Ucítil jsem však jeho ruku a tak jsem tu svou zase stáhl. Začal mě dráždit a přitom rychleji a rychleji přirážel. Oba jsme nahlas sténali a užívali si tu dokonalou slast a fakt, že jsme jeden o druhém nevěděli vůbec nic nás ještě víc vzrušoval. Vyvrcholili jsme společně a taky se společně zhroutili na studenou zem pokrytou našimi svršky. Vzpamatoval jsem se z toho slastného opojení a rychle na sebe naházel oblečení. Podíval jsem se na černovláska, také už oblečeného. Najednou jsem vůbec nevěděl, co říct.

,,M-musím jít…'' zamumlal jsem.

,,Bylo to bezva,'' mrknul na mě naposledy a zmizel ve tmě.Když jsem se přišoural domů, Michael tam sice byl, ale už spal. Věděl jsem, že výslechu neuniknu, ale aspoň jsem měl do rána víc času na vymyšlení výmluvy. S pravdou ven jsem tedy rozhodně nechtěl. I když to byl vážně vzrušující zážitek, když jsem teď viděl spícího Michaela jak pravidelně oddechuje, věděl jsem, že ho nechci ztratit. Potichu jsem ze sebe sundal oblečení a převlékl se. Z kapsy kalhot mi vypadl nějaký papírek. Sehnul jsem se a zvedl ho. Zamířil jsem s ním do koše, než jsem ho ale vyhodil, zvědavost mi nedala abych se nepodíval, co je tam napsáno, jestli teda vůbec něco.763-021-856

Travis


Pousmál jsem se. Absolutně jsem netušil, kdy mi stihl do kapsy zastrčit svoje telefoní číslo. Naposledy jsem se na něj podíval a upustil ho do koše.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Writergirl Writergirl | Web | 17. července 2012 v 9:34 | Reagovat

Je mi 14 :DDD bylo to zaujímavé :P jinak..:D najeď sem-kámoš tu taky píše yaoi...:D http://primo-z-nebe.blog.cz ... Zivot R.Aika ;) :D

2 Elfel Elfel | Web | 17. července 2012 v 11:49 | Reagovat

[1]: Heleeee...díky :D

Ta povídka byla tak luxusní, jak ten sex na ulici :D :D. Teda jako yaoi fakticky miluju, spíš jím žiju :D. Jsem rád, (snad), že se ti moje povídka aspoň malinko líbila, dneska přidám dalších pár kapitol (je jich celkem 45 xD, plně nabité sexem :D- můj teenagerský život mi nedal spát xDDD). Ale tak co ;) Kdybys měla zájem, budou tam jakmile se naobědvám (cca za tři hodinky? xD, ne to byl vtip).

Zatím mizim, šíleně mi kručí v břiše :D, páčko!

3 Zumi-chan Zumi-chan | Web | 17. července 2012 v 12:38 | Reagovat

Suprová povídka ^__^
Jinak,ráda se spřátelím,líbí se mi tu :3

4 Writergirl Writergirl | Web | 17. července 2012 v 12:41 | Reagovat

:DD jo naprosto chápu :D tak já teda píšu jenom fantasy...a to Runes World...pak jenom zkouším. Yaoi moc nemusím ale je sranda to psát :DDD jak vy na to chodíte?!(řečnická otázka :D) páč to nechci vědět :DD

5 Kesie-chan Kesie-chan | 17. července 2012 v 23:21 | Reagovat

Chudák Travis!! :D Cam je zmetek !! :D Zrovna když jsem si myslela že to dá s Travisem do kupy tak to číslo vyhodiil.. :.(

PS: Nemyslim si že jsem jediná kdo čte Dávno po smrti a jestli jo tak ostatni o dost přicházej ;D

6 Teri-chan Teri-chan | 17. září 2014 v 7:49 | Reagovat

Pěkně 3:) a navíc mám nutkání vyzkoušet jestli se dovolám...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama