Ita x Dei - yaoi

14. července 2012 v 15:33 | Hikari - san |  Jednorázovky
Inu, nač se párat s nadpisama, já to vždycky říkám, když jde jen o jedno, proč to vymejšlet ne? :D Stejně tohle je nejvýstižnější a každej hned ví, o co go :D Jedna se starších, ale úspěšných povídek :)

Název: Ita x Dei
Anime: Naruto
Pár: Itachi/Deidara
Žánr: yaoi
Varování: yaoi, mírné znaky násilí
Věková hranice: 120+ xDD

Mladíček přerývavě oddechoval a choulil se v koutě potemělé místnosti. Odhrnul si z očí pramen blonďatých vlasů, přičemž se třásl strachem. Věděl, že se zde neukryje dlouho. Že on se brzy vrátí, najde ho. Chlapec se ještě víc zachoulil do tmavého pláště, který byl jediným oblečením co mu zbylo. Nechápal jak to mohl udělat. Jak se na něj Itachi mohl takhle vrhnout. Než se nadál, serval z něj všechno oblečení a chystal se ho znásilnit. Vrzly dveře. Blonďáček se ještě víc schoulil na podlaze. Věděl však, že Itachi jej našel.
,,Tak tady jsi, Dei.'' Deidara se rozklepal hrůzou. Než se nadál, Itachi byl u něj, chytl ho za ruku a s prudkým trhnutím ho postavil na nohy. Přivinul ho k sobě a nenasytně políbil. Mladík se snažil bránit, ale Itachi měl příliš velkou sílu. Pevně mu sevřel ruce a hodil ho na postel. Obkročmo si na něj sedl a svůj obličej přiblížil až těsně k jeho uchu.
,,Nechci ti ublížit. Bude se ti to líbit,'' zašeptal a rukou sklouznul k Deadarovu klínu. Deidara sebou škubl. Nechtěl to. Ale i když si to neustále opakoval, při Itachiho dotyku ho zachvátila vlna vzrušení. Nebylo to jako když ho napadl před chvílí. Teď byl Itachi mírnější, méňe agresivní. Itachi, jako by četl Deidarovi myšlenky se znovu přes plášť dotkl jeho klínu. Potom se přesunul výš.
,,Uvolni se a nic tě později nebude bolet…'' zavzdychal mu Itachi do ucha. Pomalu poodhalil kousek Deidarovi kůže na krku a políbil ji. Po chvíli se dostal až k hrudníku. Deidara měl zavřené oči a snažil si vsugerovat, že se mu to nelíbí, že se mu to hnusí. Avšak když mu Itachi začal jemně okusovat bradavky, rozhodl se, že už se o to nebude dál pokoušet. Trochu se nadzvedl na předloktí a rukou se Itachiho přitáhl blíž k sobě a políbil ho. Itachi se do polibku plně zapojil a jazykem se dobýval do Deidarových úst. Toto však netrvalo dlouho, protože Itachi se chtěl vrátit k Deidarovu krásnému tělu. Jazykem přejížděl po jeho plochém bříšku a občas zaslechl přidušný vzdech, který se Deidara znažil zadržet. Pomalu se Itachi dostal až ke stále zakrytému rozkroku. Sám se již svlékl. Deidara, až si to nechtěl přiznat hltal očima Itachiho vypracované tělo s hladkou kůží a vztyčený , tvrdý úd. Itachi uchopil látku pláště a začal ji po milimetru rozhalovat. Po chvilce před ním ležel Deidara úplně nahý. I on byl vzrušený a jeho penis se nad ním majestátně tyčil. Itachi hltal pohledem jeho tělo. Blonďáček se trochu začervenal a když Itachi uchopil jeho úd a začal jej masírovat, byl už Deidara úplně rudý. Jeho vzdechy již byli hlasitější a sršel z nich chtíč. Itachi přestal Deidaru uspokojovat rukou a místo toho si jeho chloubu vložil do úst. Nejprve jazykem dráždil žalud, poté si do pusy vložil celý Deidarův poklad a začal jej sát a přejíždět po něm. Zanedlouho ucítil v ústech teplou tekutinu a Deidara naposledy vzdechl. Věděl že tohle pravděpodobně nebylo všechno a proto dál ležel a čekal. Itachi si na něj lehl a při tom se svým penisem otíral o ten jeho. Když cítil, že Deidara je opět vzrušený na maxim, klekl si a začal mu pomalu roztahovat nohy. Deidara se trochu lekl, ale už si byl jist, že Itachimu může věřit. Itachi si naslinil prst a pomalu jej zasunul do Deidarovi dírky. Deidara se trochu napjal a tak Itachi chvíli počkal, než zasunul druhý a třetí prst. Při tom už Deidara jen slastně zavzdychal. Itachi prsty vytáhl a olízl si je. Potom do ruky uchopil svůj tvrdý úd a nejprve se malého otvoru jen dotkl. Poté začal penis pomalu zasunovat hlouběji, druhou rukou dráždil Deidarův penis. Deidaru již nic nebolelo a tak Itachi ani nepočkal a začal přirážet. S každým přírazem Deidara vydal slastný sten. Itachi rychle oddechovat a stále laskal chloubu svého partnera, zároveň však uspokojoval i sebe. Za chvíli oba naráz vyvrcholili. Itachi chvíli seděl vedle slastí zmoženého Deidari, zanedlouho se rychle oblékl a zmizel za dveřmi pokoje.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kiyomi-san Kiyomi-san | Web | 14. července 2012 v 18:02 | Reagovat

klid klid :D našla jsem tuhle adresu na blogu Kamishiro ;))

2 Kamishiro Kamishiro | E-mail | Web | 14. července 2012 v 19:28 | Reagovat

:D moc kratke sprav pokracko :D

3 Coco Cherry Coco Cherry | Web | 15. července 2012 v 16:56 | Reagovat

to som uz dakde citala :D uzasne je to :3

4 Kesie-chan Kesie-chan | 16. července 2012 v 23:37 | Reagovat

Bylo to dobry :)

5 Furiku-chan Furiku-chan | 5. srpna 2012 v 20:02 | Reagovat

pěkný.:) ItaDei je dobrý..:)

6 Myschelle Tategami Myschelle Tategami | E-mail | 19. června 2014 v 19:03 | Reagovat

Huuuuuuuuuuuuuuustý, chce to pokráčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama