Hikaru&Kaoru - Yaoi

12. července 2012 v 14:47 | Hikari - san |  Jednorázovky
Takže, tohle je podle mě docela originální povídka, protože je na pár Hikaru a Kaoru Hitachiin a takových povídek moc neznám :) Ale je možný, že teď právě jsem 100 let za opicema, nebo spíš, za blogerama :D protože jsem tu asi půl roku nebyla. Nicméně, je to samozřejmě pořádně úchylná povídka, tenhle pár vážně miluju !!! :)

Název: Prostě jen Hikaru&Kaoru
Anime: Ouran High School Host Club
Pár: Hikaru x Kaoru
Žánr: Yaoi, romantika
Varování: Yaoi, twincest
Věková hranice: 18+ (klidně to porušte, ale pak si hlavně nestěžujte :D)

Zadíval jsem se na nakousané jablko z malé jabloně na naší zahradě pod kterou právě sedím. Od té doby, co Hikaru chodí s Haruhi sem chodívám často. Znovu jsem si kousl do jablka. Hikaru si mě už skoro vůbec nevšímá, doby, kdy jsem dělali všechno spolu jsou v tahu. Kolem Tamakiho se točí všechny holky ze střední, Renge se stále víc objevuje v přítomnosti Kyouyi a dokonce i Moriho stále častěji vídám procházet se s nějakou blondýnkou. Jen já holku nikdy mít nebudu. Všichni kolem mě jsou šťastní. A tak sedávám v nejzašším koutě zahrady a přemýšlím nad svým zpackaným životem. Před pár lety mi došlo, že naše hra s Hikaruem na bratrskou lásku pro mě není jen hrou. Ale od doby, co je jasné že Haruhi je dívka, je do ní brácha blázen. Přeju jim to, ale štve mě, že Hikarua nemám jen pro sebe.
Už je pozdě. Zvedl jsem se a pomalu kráčel k domu. Hikaru byl v našem pokoji a do plátěné tašky nedbale házel svoje věci.
,,Ty… se stehuješ do jiného pokoje?'' Nedokázal jsem si dost dobře představit, jak budu sám spát na velké posteli uprostřed pokoje.
,,No, jo. Vadí ti to?'' zeptal se Hikaru. No jasně, potřebuje přece soukromí aby se na sebe s Haruhi mohli nerušeně vrhnout kdykoliv se jim zachce. Sedl jsem si na svoji polovinu postele a přitáhl si kolena k bradě.
,,Ne, jasně že ne,'' zalhal jsem.
,,Ale no tak, Kaoru, jsem dvojčata, poznám, že něco není ok,'' Hikaru přestal nepřítomně házet věci do tašky a sedl si vedle mě na postel.
,,Jsi skoro pořád s Haruhi, mě si vůbec nevšímáš, ignoruješ mě a už tě vůbec nezajmám!'' Docela jasně jsem si uvědomoval že nic blbějšího, než bráchovi vyčítat že tráví čas se svojí holkou jsem udělat nemohl, ale zároveň jsem cítil zadostiučinění, protože Hikaru se zatvářil nepatrně provinile.
,,Ale brácho, pochop, už nejsme malí děti, já chci být teď s Haruhi a… Neboj, až si najdeš nějakou kočku pochopíš to a-'''
,,Hikaru já si žádnou kočku nenajdu. Já… sem na kluky.''
,,Kaoru, bráško proč jsi mi to neřekl dřív?'' Pravděpodobně proto, že jsme se potkali maximálně ráno u snídaně, dodal jsem si v duchu. Hikaru si ke mně přisedl blíž a objal mě. Věděl jsem, že jsou to poslední zbytky toho, co mezi námi zbylo a tak jsem ho jednou rukou chytl kolem pasu a prostě čekal. Čekal, až ta krásná chvilka skončí. S Hikaruem mi bylo vždycky dobře, mnohem líp než s nějakou slípkou.
Večer jsem samozřejmě nemohl usnout. To jsem čekal. Zadíval jsem se na prázdnou pootevřenou Hikaruovu skříň. Pod ní něco leželo. Zvedl jsem se, abych se podíval co to je. Že by Hikaruovov triko? Jo, to je to, co jsem mu dal k loňským vánocům. Přičichl jsem k němu. Vonělo Hikaruovým šampónem. Odšoural jsem se k posteli, přetáhl si deku a s bráškovým trikem v ruce si lehl na jeho místo. Pak jsem konečně usnul.
* * *
Hikaru chvíli stál před dveřmi, když na jeho zaťukání nikdo nereagoval a pak vstoupil. Vypadalo to, že Kaoru ještě spal, ale jeho místo bylo prázdné. Ležel na Hikaruově místě a v ruce žmoulal cíp trička, které tu Hikaru zapoměl a teď si pro něj přišel.
,,Kaoru? Bráško.'' Někdo se mnou jemně třásl. Zamžoural jsem a spatřil svou věrnou kopii, jak na mě ustaraně hledí. Pomalu sem se zvedl a uvědomil si, že stále v dlani svírám bratrovo triko.
,,Jak ses vyspal? Máš kruhy pod očima…''
,,Přišel sis pro tohle že jo,'' oznámil jsem mu místo odpovědi a podal mu tričko.
,,Moc ti vadí, že tu už nespím viď.'' Zrudl jsem jako rajče o podíval se do strany.
Čekal jsem, až Hikaru začne svou přednášku o sobě, Haruhi a našem věku, ale on místo toho vzal můj obličej do dlaní a dlouze mě políbil. S bratrem jsme se k sobě sice občas měli víc než… ehm… sourozenci, ale tak daleko jsme nikdy nezašli. Po chvíli přestal a podíval se mi do očí, načež já jsem opět pohledem uhnul.
,,Hikaru… máš Haruhi. T-tohle nejde…'' zamumlal jsem.
,,Ne, já mám tebe,'' zašeptal mi do ucha a posadil si mě na klín. Znovu jsme se začli líbat. Naše jazyky se vzájemně proplétaly a já si pomyslel, že nic lepšího jsem nikdy nezažil. O chvíli později mě Hikaru položil na postel a obkročmo si na mě sedl. Pomalu mi vyhrnul triko a začal mé tělo zasypávat polibky. Pomalu sjížděl od krku, přes hrudník, bříško až k podbřišku. Odtrhl své rty od mé kůže u dlouhými prsty pomalu rozvázal kaničky u mých kalhot.
,,Hikaru…'' zavzdychal jsem pohladil ho po rozčepýřených vlasech. Začal rty přejíždět po mém ztopořeném údu a netrvalo dlouho a byl jsem hotový. Hikaru se na chvíli vrátil k mému krku, kde mě obdařil pár nádhernými polibky. Já jen dál slastně vzdychal. Hikaru si za okamžik také sundal triko i kalhoty a chystal se udělat to, co jsem čekal celou dobu. Otočil si mě na břicho a začal do mě pomalu vnikat, abych si zvykl na menší bolest, která tu slast provázela. Když už byl celý ve mně, počkal, než bolest opadla a začal jemě přirážet. Při tom mě hladil rukama po zádech i po přirození. Oba jsme vydávali vrušené vzdechy ale ani jednomu z nás to nevadilo. Za pár minut Hikaru vyvrcholil. Vyčerpaně si lehl vedle mě na postel a přes nás oba přetáhl deku.
,,Včera večer jsem se s Haruhi rozešel, protože miluju tebe,'' oznámil mi po chvíli Hikaru. Už už sem otevíral pusu abych se zeptal, co může za tu náhlou změnu, ale Hikaru mě umlčel dlouhým polibkem.
Za pravopisné chyby se předem omlouvám :)
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kamishiro Kamishiro | E-mail | Web | 12. července 2012 v 18:11 | Reagovat

okej rada zas spriatelim zas ja som len myslela ze sa uz nevratis a nezapisala si sa ani do jedneho triedenia cize :D

2 Ghita *_* Ghita *_* | Web | 12. července 2012 v 19:28 | Reagovat

Wau pěkné :)
PS:Mimochodem založila jsem fanclub anime,yaoi a Asia music.Pokud chceš přidej se :) http://leili.blog.cz/1207/fanclub-anime-yaoi-a-asijsku-hudby

3 Kamishiro Kamishiro | E-mail | Web | 12. července 2012 v 22:42 | Reagovat

diplom sme si uz raz robili netreba :D

4 Ghita *_* Ghita *_* | Web | 12. července 2012 v 23:09 | Reagovat

Super  čím víc lídí tím líp :)
Jasně,ráda spřátelím :) Taky jsem tam zrovna před hodkou dala jednu z mých prací..:)Tak si ji můžeš přečíst pokud chceš :)Mimochodem chceš diplom? :)A co na něj?  :)

5 Ghita *_* Ghita *_* | Web | 12. července 2012 v 23:18 | Reagovat

:)Fajn už se těším :) Já chcu taky nějaký  yaoi pořádný a perverzní :D

6 Kesie-chan Kesie-chan | 13. července 2012 v 13:20 | Reagovat

Jo moc pěkný , teším se na další povídku ^^

7 Kristy Kristy | 7. listopadu 2012 v 17:40 | Reagovat

tak tohle si zaslouří BIG LIKE :D xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama