Grell & Will - yaoi

16. července 2012 v 11:53 | Hikari - san |  Jednorázovky
Tuhle povídku mám fakt ráda, protože jsem jí napsala přesně jak jsem chtěla :D Opět je starší, ale nebojte, už pracuju na nový yaoistický povídce, pokouším se o něco dramatičtějšího a dějovějšího... ale nevím nevím... :D Zatím je tu tahle klasická prasárnička n_n

Název: Grell x Will
Anime: Kuroshitsuji
Pár: Grell/William
Žánr: yaoi, komedie
Varování: Yaoi
Věková hranice: 18+


,,Ach, Wille, já se nudím!'' Grell znuděně chodil po pokoji, zatímco William se prohraboval hromadou spisů na svém stole.
,,Proč nemůžeme dělat něco zábavnějšího?'' Zkusil to Grell znovu a provokativně se posadil na Williamův stůl. ,,Přece jen, když už jsi mi zabavil mou kosu…''
,,Buď zticha, pracuji!''
Grell si povzdechl. Nebavilo ho se pořád poflakovat mezi policemi s knihami. Prohrábl si rudé vlasy a ještě jednou zkusil svůj šarm.
,,Wille…'' William si poposunul brýle a zhluboka se nadechl.
,,Kdo by chtěl být stále zavřený mezi čtyřmi zdmi, bez jakéhokoliv rozptýlení…'' a bez Sebastiana, to už ale radši Grell nedodal. William chvíli přemýšlel a poté přistoupil ke svému společníkovi, prudce si ho k sobě přitáhl a jazykem mu otevřel rty. Překvapený a zároveň nadšený Grell nestihl nijak zareagovat. Po chvíli se od něj William odtáhl a rukou si otřel rty.
,,Považuješ tohle za rozptýlení?!''
,,No, nejsi sice můj milovaný Sebby ale-''' William jen protočil oči v sloup, chytil Grella za límec a bez větší námahy ho odtáhl do jakéhosi kumbálu za jeho pracovnou. Zamkl dveře a mrskl s Grellem o zem.
,,Aach, Wille, ty jsi takový divoch!''
,,Zmlkni sakra na chvíli!'' zavrčel William a opět Grella, který už se mezitím vyškrábal na nohy,
políbil na ústa. Ten nyní už využil příležitosti a zapojil i svůj jazyk. William se na něj ještě víc přitiskl a tak mohl citít, co s ním jeho ''aktivita'' dělá. Po chvíli se od něj opět odtáhl, a z mírnou nechutí sledoval jeho blažený výraz. Pak mu přejel dlaní po hrudi a pak jedním rychlím pohybem rozepl vestu i košili. Sám se pak zbavil saka a nechal si jen bílou bavlněnou košili. Grell ho chvíli sledoval svým typickým zvrhlým pohledem a poté mu špičkou jazyka přejel po krku až ke klíční kosti. William nechtěl nijak dát najevo, že se mu to líbí, ale líbilo. Grell se se svým mrštným jazykem posouval níž, až došel k bradavkám. Tam ho William zastavil a přirazil ho zpátky ke zdi. Klekl si a začal rozepínat zip u kalhot.
,,Ah… Wille… vážně… tohle,'' William ho ignoroval a dál se věnoval své práci. Stáhl mu spodní prádlo a vložil si jeho vztyčenou chloubu do úst.
,,Netušil jsem…ah… že… jsi tak… dobrý…'' snažil se říct Grell mezi vzdechy.
,,Drž už hudu,'' otráveně zamumlal William a vrátil se k tomu, co začal. Nejdřív jazykem přejížděl po žaludu a postupně obkroužil celý jeho penis. Dělal to ze začátku pomalu, zanedlouho však už v rychlém tempu přejížděl po celé jeho délce. Netrvalo dlouho a Willova ústa zaplnila horká tekutina. Vyplivl ji na zem, otřel si ústa a poposunul si brýle na nose. Po očku se podíval na Grella. Ten celý hořel a z přivřenýma očima a tichým vrněním, opřený o zeď prožíval zbytky toho, co se mu už zřejmně dlouhou dobu do budoucna už nedostane. Ani se nestihl vzpamatovat a už měl Williamův jazyk v ústech.
,,Mm, Wille, já tě žer-''' chtěl se začít rozplývat Grell když se od něj Will odtáhl, aby ho mohl posunou podél zdi výš. Pak s ním s trhnutím otočil a tak milý Grell měl tu čest pozdravit se nosem se zdí. Rychlím pohybem si potom rozepl těsný poklopec a začal vnikat do svého společníka.
,,Ah… au… ah… skvělé… au…'' snažil se projevit své emoce Grell s čumákem zabořeným ve zdi, zatímco do něj William trochu tvrději pronikal. Když v něm byl celý, začal přirážet. Grell pozvedl hlavu, ale po prvním příraze se jeho nos zase setkal se stěnou. William s kamennou tváří dál pohyboval pánví a vzrušené vzdechy se mu bravurně podařilo udržet na uzdě až do vyvrcholení. Když skončil, nechal Grella, aby se s výrazem šťastného blázna složil na zem s chvalozpěvem se ho chytil za nohu a začal si zapínat kalhoty.
,,Víš, Wille, možná by sis ty kalhoty ani nemusel zapínat, za chvíli se totiž budu zase nudit…''

Snad jsou jména v pořádku :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lee Scarlett Yukio Lee Scarlett Yukio | Web | 16. července 2012 v 14:19 | Reagovat

Já jsem taky začínala s Narutem :)) Nebo to vlastně bylo anime, kt. jsem zkoukla mezi prvními.. první bylo myslím Junjou Romantica ^^
A taky si říkám, že se naprosto divím, že mě to přidávání challenge ještě baví, ale tak chci na blog něco dávat, takže tohle je dost dobrý nápad :))
Ta povídka je úchylná :D Ale líbí se mi ^^

2 Lucy Lucy | Web | 17. července 2012 v 8:55 | Reagovat

No jo ved tak potom to je najdolzeitejsie :D :D

3 Lee Scarlett Yukio Lee Scarlett Yukio | Web | 17. července 2012 v 11:35 | Reagovat

Hey ale já to tak taky dělá!, :D Taky když se mi nelíbí kresba, tak se na to anime prostě nedívám :D

4 Reita Reita | Web | 17. července 2012 v 15:42 | Reagovat

pekna poviedka .beriem ta ako SB už som si ta zapiusala :-D  :-D  :-D

5 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 17. července 2012 v 22:29 | Reagovat

Vydarená jednorázovka XD a dobrý pár si vybrala :)

6 Elfel :) Elfel :) | Web | 22. července 2012 v 13:08 | Reagovat

OOOooouuuu.... (Oh SHIT!!! kde je ten zaje*any slintající smajlík!?)
Miluju tvé jednorázovky... (postrádám slintajícího smajlíka!!!!).... kaaaaaaAAAAAAAAAAAAwaaiiIIIIII!!!

SO cute, so genial, so good, so super, so luxury!!! Boží!! A ta poslední věta mne rozsekala :DDD
Ale já bych sperma nikdy neflusal po zemi xD Ono to pak nechává takové skvrny xDD A navíc to lepí :DDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama