Dream - Yaoi

26. července 2012 v 11:21 | Hikari - san |  Jednorázovky
A opět návrat do minulosti, můj milovaný pár Hikaru/Kaoru :) Snad se bude líbit :)


Název: The Dream
Anime: Ouran High School Host Club
Pár: Hikaru a Kaoru Hitachiin
Žánr: Yaoi, romantika
Varování: Yaoi, twincest
Věková hranice: 18+

Chlapec se zrzavými rozčepýřenými vlasy se opíral o loket a hleděl na své dvojče ležící vedle něj. Spal a klidně oddechoval. Je tak sladký když spí, pomyslel si Hikaru a pousmál se. Spával vedle něj každou noc, ale až poslední dobou ho takhle pozoruje. A také si nikdy neuvědomil, že se mu to i líbí. Líbí se mu, jak jeho bratr poklidně dýchá, má zavřené oči a hlavu natočenou mírně ke straně. Navíc bylo léto a Hikaru i Kaoru spali jen v kalhotách od pyžama, Hikaru měl proto teď i dobrý výhled na tělo svého dvojčete. Oba měli světlou pokožku, ale Kaoru působil křehčeji a jemněji. Hikaru si nemohl pomoct, ale nemohl se na svého bratra vynadívat. Sjel pohledem od jeho hrudi až k plochému bříšku a na konec i klínu.
Na chvíli se však zarazil. Vždycky chodil s dívkami a najednou si tady představuje bůhví co se svým vlastním bratrem, dokonce dvojčetem. Avšak není to poprvé. Jenže si nemohl pomoct. Ale až dnes se rozhodl, že s tím něco udělá. Že ukojí svou touhu po tom krásném těle a pootevřených rtech. Byl si jistý, že Kaoru spí tvrdým spánkem a proto se naklonil blíž k němu a pomalu se dotkl svými rty těch jeho. Hikaru byl okamžitě vzrušený a cítil těsno v kalhotách. Přesto však pokračoval, když viděl, že bratr stále spí. Jazykem obkroužil jeho rty a pak vnikl dovnitř. Trochu se lekl, když se z Kaorových úst ozval lehký vzdech. Potom však pokračoval. Opatrně ho líbal a jazykem mu přitom kroužil v ústech. Odtáhl se od svého dvojčete a zrychleně dýchal. Položil ruku na Kaorův hrudník a pomalu sjížděl dolů. Nechtěl však nijak spěchat, chtěl si vychutnat to, že se smí beztrestně dotýkat křehkého těla svěho sourozence, po kterém už dlouho touží. Opět se k němu naklonil a jazykem tentokrát přejel křivku jeho krku až na klíční kost a z ní pak na bradavku. Cítil, že jeho rozkrok úplně hoří, ale nechtěl ještě skončit. Všiml si, že navzdory tomu, že Kaoru spí, prudce oddechuje a přes tenkou látku viděl jeho vzrušení. Celkem se podivil, protože jeho bratr nejevil žádné známky bdělosti. Pohled na jeho rozkrok v něm vyvolal další vlnu vzrušení a on už se nemohl udržet. Optarně a jemně Kaorovi stáhl tepláky a odhalil tak jeho vztyčenou chloubu. Ačkoliv se roztomilý Kaoru nezdál, nemusel se za své pohlaví stydět, ba naopak. Hikaru nejdříve vzal jeho penis do ruky a pomalu ho třel. Kaoru ze spaní zavzdychal. Potom se naklonil a špičkou jazyka přejel přes žalud a nakonec si vložil celý jeho objem do úst. Po minutě ucítil mírný záškub a pak už jen teplou tekutinu v ústech. Polkl a otřel si rty hřbetem ruky. Pak ještě jednou pohladil celé Kaorovo tělo, otřel ho a nasadil mu kalhoty. Sám se vydal rychlím krokem do koupelny kde si stoupnul nad mísu a stáhl si tepláky. Rukou ihned zamířil ke ztuhlému údu a zručnými pohyby se začal uspokojovat. V hlavě si přehrál celý noční zážitek a tak mu nervalo dlouho než se udělal. Pak se tiše vplížil do pokoje, lehl si a usnul.
Když se Kaoru ráno vzbudil, ucítil už z kuchyně vůni toastů se slaninou. Vydal se proto hned do kuchyně a nasál příjemně provoněný vzduch.
,,Udělal si snídani?'' zeptal se Hikarua a už v ruce držel jeden z toastů.
,,Jo, vstal jsem dřív,'' houkl Hikaru, jakoby nic a koutkem oka nenápadně pozoroval bratra jak se schutí pouští do snídaně. Pořád úžasně roztomilý, pomyslel si.
,,Ze včerejška na dnešek se mi zdál vážně šílenej sen,'' zamumlal Kaoru.
,,A copak se ti zdálo?''
Kaoru se začervenal. ,,To je jedno…''
,,Ale kdyby se stalo to samé jako v tom snu, vůbec by mi to nevadilo,'' zaculil se ještě po krátké pauze.
To je snad jediná povídka, kde není soulož!! :D
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 26. července 2012 v 12:16 | Reagovat

Ale i tak je dokonalá!:DDD Já miluju tvoje povídky s Yaoi ale i tvou povídku dávno po smrti!♥ Těším se až se dostane tam kde skončila na minulým blogu a bude pokračování!^^

2 Elfel :) Elfel :) | Web | 26. července 2012 v 22:26 | Reagovat

No taky pěkně..divná! :D :D
Kecááám je boží! Je fakt luxusní! O to více se mi líbí, že jeden z těch kluků spal, teda doufám, že spal :D protože pak bych z toho byl nadšený ještě víc! :D :D
Taky je první, kde jsi nepodala sebemenší vnější charakteristiku, až na to, že jeden z nich byl měkčí a křehčejší :D... Takže jsem si je přizpůsobil..sobě..muhahaha!! :D

Moc se ti omlouvám, že jsem dnes nepřidal ještě kapitoly, ale měl jsem toho dnes dost. Hned je tam hodím ;)

3 Elfel :) Elfel :) | Web | 27. července 2012 v 12:02 | Reagovat

Moje (pře)milá Hikari :D
Bohužel kvůli hrabání mám puchář mezi palcem a ukazovákem- dost to bolí při psaní, takže dnes nebudu ic psát, ani přidávat. Mrzí mě to :( Možná až večer.

K tomu Lovu na stín bys musela přečíst i Plán C, aby jsi věděla, o čem to je. :D, tohle jsou zatím jen výslechy, ale konec..aww... :D

Děkuji moc za pochvalu Itasasu :D V tom se zcela vyžívám :D... snažím se i používat nové nápady, abych neodhalil své úmysly do té novééé povídky :DDDD
Moc moc moc moc děkuji, že mé povídky čteš!! ;) Strašně si toho cením.

Co se týče tvé povídky, té o Andreovi, je boží. Miluju horory, sci-fi, kde někdo mizí, objevuje se a nic nedává smysl. :D Částečně to miluju tak moc, jako yaoi! :D Takže si u mne opět zabodovala. No, teď jsme dohrabali trávu se sestrou, jdu na oběd, zkusím jí instalovat minecraft, kterej ted dávám full verzi na ulož to, jelikož to nejde přes skype poslat (má to 114mb xD) a pak hurááá do bazenu k babičce :D Chcípáme tu vedrem.

Tak papa ;) a napiš, jak se máš ty :D

4 Elfel :) Elfel :) | Web | 28. července 2012 v 10:31 | Reagovat

Určo nejsem jediný, kdo tvé povídky čte :D a ano, takhle se to skloňuje. :D Na dalších 99% se najde někdo, kdo by to napsal ještě lépe :D, třeba i ty :P ;)

Máš luxusní yaoi povídky!! A ta "Dávno po smrti" se ti taky moc moc povedla!!
Ale hele, ty jsi taky jediná, kdo mé povídky čte :D a jen kvůli tobě je píšu ;). Krom teda Plánu C. :D Ten jsem psal jen tak sám pro sebe :D.

Ale tu další ti i věnuju :P ;)

Užij si chaty a zbytek teplé fronty :DDDD Páčko!!

Ondra

5 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 29. července 2012 v 0:16 | Reagovat

Pridam si ťa medzi SB hneď ako budem znova aktívna :)

6 Furiku-chan Furiku-chan | 5. srpna 2012 v 19:55 | Reagovat

Super povídka!.:DD :) :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama