Akatsuki: Opravdu (ne)podařený výlet I.

14. července 2012 v 14:00 | Hikari - san |  Akatsuki: Opravdu (ne)podařený výlet

Pokaždé, když si tuhle povídku zpětně čtu, řehtám se u ní až skoro padám se židle, tak doufám, že nebudu jediná :D
Akatsuki doupě:


,,Deidaro!!! Tvoje dvoumetrový vlasy jsou všude!!!'' ječel Itachi, ačkoliv on sám měl asi deset přípravků proti vypadávání vlasů.

,,Jo, a ty tvoje fujtajbl, co si furt patláš na oči se vysypali na mojí milovanou masožravku a ona se teď dusí,'' postěžoval si Zetsu a usedavě se rozplakal. To už se k němu ale vrhl Tobi aby ho utěšil.

,,Ó bože, proč musím žít v tomto šíleném světě bláznů?'' naříkal Hidan, přičemž se snažil probodnout se svou kosou. Ovšem díky jeho nesmrtelnosti se mu to opět nepovedlo, a tak alespoň pro klid duše začal mlátit hlavou o zeď. Najednou se rozrazili dveře.

,,Hej, vy bando tupoblbých!'' zařval Pein.

,,Mám pro vás zprávu, ze které budete jistě nadšení! Pojedeme na dovolenou!'' Na tvářích Akatsuki se objevil znechucený výraz a místost byla plná nesouhlasného hučení. Jen Tobi začal nadšeně skákat a volat: ,,To je super! To je skvělí! Kam pojedeme?''

,,Vidím, že jste nadšení,'' Pein se nepříjemně zachechtal , ,, takže zítra v 7'30 budete tady všichni připraveni! Jasné? Fajn!'' Pein se zašklebil, podíval se na jejich přešlé výrazy a urychleně se vytratil ze dveří, aby unikl vřelému. radostnému objetí, samozřejmě z Tobiho strany.


Druhý den se všichni Akatsuki, ač neradi, shromáždili před jejich sídlem. První přišel Kisame s jedním kufrem a akvárkem s rybičkou. Potom se doplazil Itachi, tahajíc za sebou tři kufry se stejným potiskem, jaký měl na svém značně zašedlém plášti. Trumfnul ho ale Deidara se svými šesti růžovými kufry, z nichž polovila obsahovala velké množství hřebenů, šamponů, parfému a taky pár gelů (těch měl taky hodně, ale Hidan už mu většinu vypatlal). Samozřejmě nezapoměl ani na žehličku na vlasy. Postupně dorazili i ostatní.

Pein měl obstarat zásoby:

4 basy piva

5 rumů

2 whisky

a do zálohy jedno nealko pivko

Když už byli na odchodu přiřítil se ještě Sasori se svým kufrem, ale když prohlásil, že s sebou má jen důležité věci, nos se mu prodloužil víc jak o metr. Konečně mohli vyrazit.


Cesta do kempu, který Pein vybral, probíhala celkem slušně, kromě toho, že první vlak nestihli kvůli Tobimu, který táhl všechny Deidarovy kufry. Z nádraží ze všichni Akatsuki dál už vydali po svých.


14'00 hodin odpoledne,,Tak a jsme tady…'' zvolal nepříliš přesvědčivě Pein, neboť stáli uprostřed lesa.

,,Jé, hele, tady je ukazatel do nějakýho kempu!'' volal Hidan. Pein přišel k ceduli. Zhruba po deseti minutách zkoumání toho JEDNOHO JEDINÉHO UKAZATELE, CO V OKOLÍ BYL hrdě prohlásil, že toto je ukazatel do onoho úžasného kempu (úžasného proto, že ho vybral Pein).

,,A je to jen jeden kilák!'' jásal Hidan.


20'00 hodin večerPo šesti hodinách bloudění po lese konečně našli Akatsuki kemp. Sotva vstoupili do areálu ozval se Itachi: ,,Hele já slyším nějakej ruch!''

Akatsuki totiž nevěděli, že kousek dál je ještě jiný kemp…


,,Sasuke, miláčku, nemáme dříví na oheň. Pojď se mnou nějaké nasbírat,'' lákala Sakura Sasukeho vtíravým hláskem, samozřejmě za jiným účelem než je sbírání dříví.

,,Už jdu,'' houkl ne zrovna nadšeně Sasuke.

Konečně, pomyslela si vítězně Sakura a povytáhla si podvazky, které s sebou táhla speciálně pro tuto příležitost.

,,Héj, Sasuke,'' zahulákal už mírně přiopitý Naruto, ,,dej si s náma ještě jednu flašku!'' Sasukeho zlákal pohled na krásně tvarovanou láhev s nápisem Zlatopramen.

,,Eh… sorry Sakuro… já… půjdu s tebou jindy kotě!''

Naruto? Jseš mrtvej! Syčela v duchu Sakura.O KOUSEK DÁL,,Ahoj Neji, nechceš dnes večer přijít ke mně do chatky?'' TenTen se na Nejiho svůdně dívala a pomalu se k němu přibližovala.

,,Ehm… jasně… že přijdu… Jen ještě chvíli posedím… s klukama…'' koktal nervózně Neji. Jenže to nějak neodhadl a po páté lahvi rumu už viděl dvojmo.

,,Hele, Neji ty jsi úplně na mol. Jdi se vyspat,'' doporučil mu Kiba. Neji se tedy vypravil za TenTen. Naneštěstí se mu tak pletly nohy, že nejdřív narazil do stromu, potom spadl do rybníka a když se z něj s velkou námahou vyhrabal skončil v nedalekém příkopu.


MEZITÍM V KEMPU AKATSUKIItachi vešel do chatky, ale hned v dveřích byl zadržen povoleným trámem, o který se udeřil do hlavy.

,,Bacha Itachi, budeš ještě tupější než jsi teď!'' řehtali se ostatní ale smích je brzy přešel. Chatka měla na stropě plíseň a smrděla. V prožraných matracích byly kousky čehosi, co snad ani netřeba popisovat.

,,Co to má bejt Peine?!'' otázali se nasupeně všichni kromě Deidari a Tobiho. Deidara hledal zrcadlo a Tobi místo, kam by mohl dát všechny kufry. Akatsuki se teda zklamaně uklidili do chatek a uložili se ke spánku.


Za pravopis se omlouvám :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 14. července 2012 v 14:46 | Reagovat

riadne super to bolo xPP tesím sa na pokračko xP teda ak to ma pokračovanie xPP uzasnéé riadne :)

2 Lucy Lucy | Web | 14. července 2012 v 14:50 | Reagovat

jasne ved aj ja som si ta napisala :)) ja na diplomy nemam cas a ani sa mi ich nechce robit :) :D

3 Lee Scarlett Yukio Lee Scarlett Yukio | Web | 14. července 2012 v 15:43 | Reagovat

Pěkná povídka :D a dost vtipná

4 Chikako- chan Chikako- chan | 17. července 2012 v 17:54 | Reagovat

" Deidara se svými šesti růžovými kufry, z nichž polovila obsahovala velké množství hřebenů, šamponů, parfému a taky pár gelů ... " :-D  :-D  :-D

5 Kesie-chan Kesie-chan | 17. července 2012 v 23:28 | Reagovat

Já nemohla z Tenten a Nejiho xDD

6 Myschelle Tategami Myschelle Tategami | E-mail | 19. června 2014 v 17:24 | Reagovat

To se mi líbilo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama